
Ответы на вопрос

наприклад..
4кг цукерок і 3кг пряників коштують 26грн, а 6кг цукерок і 2кг пряників-34грн. скільки коштує кілограмів цукерок і кілограм пряників?
цю можна розвязувати, склавши рівняння з однією змінною. можна розвязати її й іншим способом.
нехай кілограм цукерок коштує х грн, а кілограм пряників-у грн. тоді
4х+3у=26 і 6х+2у=34.
маємо два рівняння з двома змінними. треба знайти такі значення змінних х і у, які б водночас задовольняли і перше, і друге рівняння. інакше: треба знайти спільний розвязок обох рівнянь.
якщо вимагається знайти спільні розвязки двох чи кількох рівняння, говорять, що ці рівняння утворюють систему. записують систему рівнянь, обєднуючи їх фігурною дужкою:
{4х+3у=26
6х+2у=34
розвязком системи рівнянь називають спільний розвязок усіх її рівнянь.
розвязувати систему рівнянь-це означає знайти множину всіх її розвязків.
розвязувати системи рівнянь можна графічним способом.


Похожие вопросы



Вопросы по предметам



