Биология
Биология, 14.10.2019 13:30, KeyP

Вопрос/Задача:

Звуковая волна вызывает в первую очередь колебания 1) волосковых клеток 3) жидкости улитки 2) мембраны улитки 4) барабанной перепонки

Ответы на вопрос

Ответ
Ответ разместил: Гость

1.зависит от комбинации находящихся в их клетках пигментов. пигменты-это соединения,которые поглощают свет определённой длины волны.

у зелёных и эвгленовых водорослей присутствует хлорофилл а и в,каротиноиды.

у бурых и диатомовы водорослей присутствует хлорофилл а и с,фукоксантин.

у красных водорослей водорослей присутствует хлорофилл а и d,фикобилин.

2.водоросль является отдельным организмом ,потому что все функции жизнедеятельности выполняет одна-единственная клетка.

 

Ответ
Ответ разместил: Гость
Машину: цвет марку цену позвоните мне. я жду вашего звонка!
Ответ
Ответ разместил: Гость

1.царство дроб"янки поділяють на бактерії, актиноміцети, спірохети,ріккетсії.

2.шапкові гриби - один з видів царства грибів.більшість шапкових грибів їстівні. однак серед них є і умовно їстівні, і дуже отруйні гриби. найотрутніші гриби — бліді поганки; отруйні також мухомори, несправжні опеньки, несправжні лисички, гіркий боровик і ін. крім грибниці(мікорізи) утворюють плодові тіла, що у побуті і є грибами. плодове тіло складається з гіфів і поділяється на шапочку і ніжку, через таку будову   їх і називають шапковими.

3. бактерії в житті людини грають важливу роль: від використання їх дюдиною у харчовій промисловості(вироби сирів, різних спиртів),  вилуговування бідних руд, тобто переведення з них у розчин солей цінних металів, в першу чергу міді (cu) та урану (u); переробці відходів, медицині до   промислового застосування(мочка льону, тобто відділення його прядильних волокон від інших частин рослини). авжеж бактерії  можуть викликати певні захворювання, але це стало початком розвитку імунології.

Ответ
Ответ разместил: jodydonig

по барабанным перепонкам идут.

Похожие вопросы

Вопросов на сайте: