Биология
Биология, 09.09.2019 15:45, lissiala

Вопрос/Задача:

Части рефлекторной дуги (честь рефлекторной дуги - функция) рабочая тетрадь стр. 15

Ответы на вопрос

Ответ
Ответ разместил: Гость

ответ: коричневый сахар в магазинах стоит куда дороже белого. считается, что он полезнее. на самом деле, он чуть менее вредный: в нем меньше калорий. но основная разница в том, как разные виды сахара взаимодействуют с водой. 

объяснение:

Ответ
Ответ разместил: Гость

колоніальні організми, які при безстатевому (вегетативному) розмноженні залишаються сполученими з дочернім і подальшими поколіннями, утворюючи більш менш складне об'єднання — колонію. до колоніальних рослин відносяться різні одноклітинні водорості: синьо-зелені, зелені, золотисті, жовто-зелені, діатомові, пірофітові, евгленові. за способом утворення колоній їх ділять на зооспорові і автоспорові (розмножуються зооспорами або автоспорами). до колоніальних тварин відносяться переважно морські тварини — безхребетні і нижчі хордові. з одноклітинних — деякі джгутикові, радіолярії, інфузорії; з інших безхребетних — багато губок, більшість кишковопорожнинних, у тому числі сифонофори, майже всі гідроїди, багато коралових поліпів і поліпоїдні покоління деяких сцифоїдних, мохуватки. з нижчих хордови — сальпи і доліоліди (doliolida). сюди ж відносяться вимерлі граптоліти. частина колоніальних тварин (мохуватки, гідроїди, коралові поліпи, синасцидії та ін.) веде прикріплений спосіб життя; колонія зазвичай непорушно укріплена на субстраті і володіє більш менш розвиненим скелетом. колоніальні радіолярії, сифонофори, піросоми і і сальпи мешкають в товщі води. зазвичай вони напівпрозорі, скелет у них не розвинений. для багатьох характерний метагенез: колоніальне покоління, що вегетативно розмножується, чергується з поодиноким, статевим. колоніальні організми грали роль проміжної ланки в процесі виникнення багатоклітинних тварин з одноклітинних.колоніальні організми з певної кількості клітин одного чи декількох типів. проте, на відміну від багатоклітинних організмів, клітини колоніальних звичайно функціонують незалежно одна від одної.

Ответ
Ответ разместил: Гость

эта форма бесполого размножения называется митоз. при делении клетки сохраненяется число хромосом.т.е каждая из дочерних клеток получает такой же набор хромосом как и материнская.

Ответ
Ответ разместил: EnoTProKoP

рефлекторная дуга-путь нервных импульсов при рефлексе.

ее составляющие: рецептор, чувствительный нейрон, вставочный нейрон (находится в пределах центральной нервной системы), исполнительный нейрон,   орган,отвечающий на раздражение

Похожие вопросы

Вопросов на сайте: