Другие предметы

Вопрос/Задача:

, кто будет первым ставлю 5 звёзд и ✌

Ответы на вопрос

Ответ
Ответ разместил: Гость
1б.- 5 км 60 м. 2 б.- ? , на 2 км 280 м больше > осталось - 965 м шоссе - ? м 5 км 60 м = 5060 м 2 км 280 м = 2280 м 1) 5060+2280= 7340 (м) - заасфальтировала 2 бригада 2) 5060+7340=12400 (м) - заасфальтировали две бригады 3) 12400+965=13365 (м) ответ: 13365 м длина шоссе.
Ответ
Ответ разместил: Гость
Возможно , что туристы делают верное и правильное решение , купив путёвку , тур именно в центре умного туризма
Ответ
Ответ разместил: Гость

відповідь:

літературний багаж. пригадайте, що таке міф. які уявлення давніх людей нро закономірності життя, світ і будову всесвіту відобразилися у вивчених вами міфах? пригадайте давньоіндійський міф про золоте яйце.

однією з найдавніших священних книг людства є веди. ця пам’ятка словесності стала підґрунтям мистецтва, релігії та філософії давньої індії. а створили її нащадки племен, що вторглися до індії приблизно в середині ii тис. до н.е. й називали себе аріями (тобто «благородними», «гідними»).

написано веди давньоіндійською літературною мовою - санскритом, яка є одним із джерел європейських мов, зокрема й української. тому неважко зрозуміти, що санскритське слово «veda» означає «знання», «мудрість», адже походить від кореня «vid», як і українське «відати», «знати».

згідно з віруваннями індуїстів, веди - це одкровення богів, які були «яснопочуті» святими мудрецями далекого минулого й усно, у поетичній формі, передавалися з покоління в покоління. згодом їх було записано. на думку дослідників, укладання вед відбувалося протягом xvi-v ст. до н.е. однак через нетривкість матеріалу, на якому відтворювали священні тексти (для цього використовували деревну кору та

пальмове листя), найдавніші манускрипти1, що збереглися до нашого часу, датують xi ст.

до вед входять чотири збірки (сам-хіти): «рігведа» - збірка гімнів; «самаведа» - збірка пісень;

усі складові священної книги важливі: щоб здобути прихильність богів, їх треба уславити, і щонайліпше в піснях; жертвопринесення з’єднує земний світ зі світом богів; і, звісно ж, треба знати заклинання, що уникнути біди, хвороби, смерті. у цьому, власне, виявляється така особливість стародавньої літератури, як синкретичність -тобто неподільність, єдність різнорідних елементів.

пояснення:

Ответ
Ответ разместил: troll28

1 Напиши свое мнение

2Ожидает, обычная жизнь с законрдательным лицом

3Знать условия правила, иметь компитентность и вести себя в деликатном хорактере

4Потому что,честность сама по себе открытие к правде

Объяснение:

4

Похожие вопросы

Вопросов на сайте: