Қазақ тiлi

Вопрос/Задача:

Мәтіндерді салыстырып,ұқсастығы мен айырмашылығын анықтаңыз, кестені толтырыңыз ​

Ответы на вопрос

Ответ
Ответ разместил: Гость

діалог на тему «музика»

- добридень, богдане!

- привіт, оленко!

- богдане, ти просто сяєш! в тебе добрі новини?

- бачиш, диск додому несу?

- так. і чому ти так радієш?

- це не простий диск. на ньому автограф мого улюбленого ді-джея. і запис теж ексклюзивний, такого в інтернеті не знайдеш.

- а як звуть твого улюбленого ді-джея?

- андрій ! його псевдонім майже як прізвище героя «війни та миру», але від слова «»!

- ха-ха-ха! смішно! знаєш, богданчику, я тобі заздрю. адже мені музика не приносить такої насолоди, як тобі.

- ти не любиш музики? чому?

- не знаю. мені не подобаються всі ці дурні пісні про кохання, як по радіо. і артисти, яких показують по телевізору, мені теж не до вподоби.

- пробач, так не буває, щоб людина не любила музики! значить, ти просто не знайшла свого улюбленого стилю. а які пісні тобі коли-небудь ?

- тільки не смійся, богдане. мені до вподоби були народні пісні, які ми вивчали в школі. але не веселі мелодії, під які гопак танцюють, а сумні, мінорні композиції. та біда, ніхто з моїх друзів такої музики не слухає! вона не модна!

- не буду я сміятись! я, навпаки, пораджу тобі слухати народні мелодії або сучасні обробки фольклорних пісень. існує багато записів музикантів, які грають на флейті, на кобзі, на бандурі тощо. музика має бути для душі, а не для моди!

- і за добру пораду!

- ну, бувай здорова, подружко!

- і ти бувай, богдане!

Ответ
Ответ разместил: Гость

ха ха ха ха к

Ответ
Ответ разместил: Гость

ответ: біздің елімізде құндылықтар көп ол біздің ең көрікті,біздің бай тіліміз,салт-дәстүрлеріміз және тип такое

объяснение:

Ответ
Ответ разместил: Гость

1. сен қандай мектепте оқисын? - мен №25 мектепте оқимын.2. саған ұнайма мектебін? - иә, маған өте ұнайдын.3. сен қай сыныпта оқисын? - мен 8 сыныпта оқимын.4. сенін мектебінде не бар? - біздің мектепте асхана, кітапхана, үлкен спорт кешені, тағыда басқа жерлер бар.5. сенің мектебің қайда орналасқан?

- менім мектебім орналасқан.1. в какой школе ты учишься? - я учусь в школе №25.2. тебе нравиться твоя школа? - да, мне нравиться.3. в каком классе ты учишься? - я учксь в 8-ом классе.4. что находиться в твоей школе? - в моей школе есть столовая, библеотека, большой спрот зал и есть многие другие места есть.5. где находиться твоя школа? - моя находиться.( адрес или место напиши) 

Похожие вопросы

Вопросов на сайте: