Литература

Вопрос/Задача:

Іть будь ласка: *) "чого навчив мене маленький принц" план або твір ! дякую!

Ответы на вопрос

Ответ
Ответ разместил: Гость

появления знака "равно"

знак равенства в современной форме создал   роберт рекорд  (robert recorde,  1510—1558) в своём труде  the whetstone of witte  (1557). он обосновал применение двух параллельных штрихов так (на ): «…bicause noe 2 thynges can be moare equalle», то есть «никакие другие две вещи не могут быть более равными». до этого в  античной и средневековой   равенство обозначалось словесно (например  est egale).  рене декарт  в  xvii веке  при записи стал использовать æ (от  лат.  aequalis), а современный знак равенства он использовал чтобы указать, что коэффициент может быть отрицательным.  франсуа виет  знаком равенства обозначал вычитание. символ рекорда получил распространение далеко не сразу. в континентальной европе знак «=» был введён  лейбницем  только на рубеже xvii—xviii веков, то есть более чем через 100 лет, после смерти впервые использовавшего его для этого  роберта рекорда

Ответ
Ответ разместил: Гость

1) характеристика персонажа (внешняя, душевная, и т.д)

2) описание действий персонажа в феерии

3) отношения с другими героями, ассоль, лоэнгрином и так далее

4) отношение автора к герою

5) роль персонажа в произведении

 

Ответ
Ответ разместил: Гость

автор книги: григорий белых и л. пантелеев. название книги:   республика шкид

ещё герои  япошка, цыган, воробей, слаенов.

Ответ
Ответ разместил: hoteleleon3

казка-притча "маленькй принц" - одна з найвідоміших у світовій літературі. завдяки ній ми починаємо трохи інакше дивитись на цей світ. а усе завдяки маленькому хлопчику, що розкриває нам очі. 

у безводній пустелі льотчик зустрічає малу дитину. саме так починається дивна дружба поміж дорослим і дитиною. за час спілкування з маленьким принцом чоловік ( а разом з ним і читач) відкриває для себе багато істин, які раніш просто не помічав. побувавши на різних планетах, хлопчик виніс цінні   уроки, котрими щедро ділився з льотчиком. завдяки дивовижному співрозмовнику він зрозумів, що "себе завжди оцінювати важче, аніж інших", а "найголовніше - те, чого не побачиш очима".

читаючи цей твір, ми ненавмисне прив’язуємось до маленького принца, що дивиться на світ дитячим наївним поглядом, і вчить нас тому, що бачить сам. на епізоді з лисом ми розуміємо, що "ми відповідальні за тих, кого приборкали". проте, "якщо даєш себе приборкати, то іноді буває й плакати" - це другий й незмінний бік медалі, що зветься дружба.

ще багато, багато чому ми навчились у казкового хлопчика. ми зрозуміли й те, що "усі дороги ведуть до людей", й те, що "вода буває потрібна й серцю". проте кожен читач повинен винести щось своє з цього твору, щось таке, що дуже близьке кожному. це - яскрава й добра дружба, що, як вода у пустелі, перетворює камінь нашого серця на квітучий сад. 

Похожие вопросы

Вопросов на сайте: