Литература
Литература, 14.10.2019 10:30, Angel69a

Вопрос/Задача:

Напишите сочинение на тему: моральные уроки романа оскара уальда "портрет дориана грея" если есть возможность, напишите на украинском, можно на .

Ответы на вопрос

Ответ
Ответ разместил: Гость

сколько слогов в названии животного, столько и желаний. правильный ответ - б.

Ответ
Ответ разместил: Гость

ответ:

ермак - это разбойник и ушкуйник (грабящий суда с товаром на реках) если бы не иван iv васильевич, сказавший: " либо башку твою долой, либо сибирь мне под ноги". дальнейшее толкует по разному..

Ответ
Ответ разместил: Гость
Когда ты другим , ты чувствуешь себя хорошо , кода ты делаешь что-то плохое , тебя грызёт совесть и тебе плохо . как-то так ))
Ответ
Ответ разместил: MonstorXXXX

о, уайльд - ійський письменник, створив роман "портрет доріана грея". цей роман відійшов у спадщину світової культури. в ньому порушено багато питань, що актуальні й досі, тому його читаєш з захопленням.

    "портрет доріана грея" - це роман, котрий може змінити життя людини. багато людей вважають його аморальним. я так не вважаю, я думаю, що кожна людина має обирати свій шлях, який обрав доріан грей. я його не засуджую, він піддався вмовлянням лорда генрі. але мораль в цьому романі відіграє важливу роль. що найцінніше в житті - насолоджування чи досконалість. в чому сенс життя? саме ці питання порушено в творі. лорд генрі - величезний цинік, але він своєрідний спостерігач, психоаналітик, що аналізує життя доріана грея і спостерігає за його поведінкою. мені це нагадує науковців, які спостерігають за мавпами. мистецтво також займає важливу роль. автор роздумую, нащо воно людині, чи потрібно воно. виявляється потрібно, як стверджує генрі. цінність - це краса, і вона керує світом. доріан грей - лиш кролик, котрий слідкує вказівкам свого наставника, тому справжній злодій - це наука, що керує нашим життям.

    особисто для мене "портрет доріана грея" досить суперечливий роман. він навчає і в той же час вчить забувати. людина може збентежитись і піти в не той напрям. тому моє ставлення неоднозначне і я б не впроваджував у шкільній програмі цей роман.

 

 

 

 

Похожие вопросы

Вопросов на сайте: 10633224