Литература

Вопрос/Задача:

Характеристики кота в рассказе "кот-ворюга" к. г.паустовский например: кот был вором "он воровал всё: рыбу мясо сметану и хлеб" тоесть характеристика и фрагмент из текста

Ответы на вопрос

Ответ
Ответ разместил: Гость

пам’ять серця про грізну війну

 

слово «війна» завжди викликає у мене асоціації з кровопролиттям, стражданнями, холодом та голодом. друга світова війна, в якій брала участь 61 країна, а це приблизно 80 відсотків всього населення землі,   мала величезний вплив на долю людства.   воєнні дії відбувалися впродовж 40 місяців на територіях 40 країн. усього було мобілізовано 110 мільйонів чоловік по всьому світу. за весь період війни людські втрати досягли 50-55 мільйонів чоловік, з них на фронтах загинуло 27 мільйонів людей.

війна в пам’яті тих, кому довелося її пережити назавжди залишиться тяжким спогадом. багато книжок написано про цей тяжкий період історії. моїм головним джерелом інформації про події того часу служать телепередачі, фільми та книжки, а не розповіді моїх близьких, які на власні очі бачили війну.

мій прадід, наприклад, пройшовши всю війну і отримавши два поранення, ніколи не любив розповідати мені про те, що йому довелося пережити.  

перед святом дня перемоги мій прадід діставав свою фронтову шинель з безліччю медалей. він завжди мовчки, зі сльозами на очах дивився на свої нагороди. по його обличчю можна було здогадатися, де були його думки. інколи прадід починав розповідати якусь фронтову історію, але обривав свою розповідь на половині і ніколи вже її не продовжував.       я часто замислювався, чому він не розповідає мені про свої подвиги, про своїх бойових товаришів, про поранення. напевно тому, що він прагне назавжди позбутися тих тяжких спогадів. спогади про війну, це також спогади про загибель фронтових товаришів, про страждання дітей, про голод та холод. тільки тепер я розумію, що ці спогади були для нього дуже важкими.

я низько вклоняю голову перед подвигами людей. світла вам п’ямять та низький уклін!

Ответ
Ответ разместил: Гость

ответ:

что бы мы знали какими были наши предки, их быт, культуру. герой древности совершали подвиги, ради семьй, народа, детей. они двигали прогресс в наше время, они открывали что то новое, они творили , и мы должны помнить "наших героев" которым мы сейчас живем, развиваемся совершаем подвиги, что бы о нас помнили, и делали как мы.

Ответ
Ответ разместил: Гость

ответ:

я люблю читать разные книги. однажды мне попался рассказ в. п. астафьева «васюткино озеро». он мне понравился.

после его прочтения я представила себя в роли этого васютки. мы с ним даже чем-то похожи. все качества васютки присутствуют и во мне. это и внимательность, осторожность, терпеливость, ловкость. я бы тоже в одиночку где-нибудь попутешествовала. вдруг что-нибудь нашла или открыла.

я просто восхищаюсь васюткой. он смог выжить в лесу – в тайге! его поджидало столько опасностей, но он со всем справился.

объяснение:

Ответ
Ответ разместил: Катя111111177796

голодный, злой-это был кот, потерявший всякую совесть, кот- бродяга и бандит,это оказался тощий, несмотря на постоянное воровство, огненно-рыжий кот-беспризорник с белыми подпалинами на животе. звали его за глаза ворюгой. ловкий-он украл со стола кусок ливерной колбасы и полез с ним на березу. мы начали трясти -кот смотрел на нас сверху дикими глазами и грозно выл. сильный, терпеливый-он противно выл, как подземный дух, выл непрерывно и без всякого утомления. прошел час, два,

-на следующее утро он даже совершил благородный и неожиданный поступок. отзывчивый-  он терся головой о наши ноги

Похожие вопросы

Вопросов на сайте: