Литература
Литература, 14.10.2019 13:30, nusha42

Вопрос/Задача:

Новое имя название империи из гуливера в стране лилипутов

Ответы на вопрос

Ответ
Ответ разместил: Гость

снежный лес, или замок ..   бело-   или     открытое пространство где можно нарисовать замерзшее озеро   .. и там санки ихние)

Ответ
Ответ разместил: Гость

що таке честь? що вона значить у житті людини? чи варто жертвувати нею задля своїх корисливих цілей? честь — це гідність людини, що викликає загальну повагу й пошану а також власне почуття гордості. без честі людина не зможе нічого досягти в житті, адже люди не сприйматимуть її серйозно. а торгувати честю й гідністю заради високого титулу — це безглуздя. я вважаю, що людина без честі буде лише «знижувати планку» свого статусу в суспільстві.я хочу розглянути цю проблему, аналізуючи поведінку пана журдена — головного героя комедії мольєра «міщанин-шляхтич».по-перше, я вважаю, що людину без честі не будуть поважати оточуючі, і така людина буде виглядати дуже жалюгідно. згадаймо, наприклад, посвячення пана журдена в неіснуючий сан «мамамуші» — він настільки хотів стати вищим за станом, що загубив власне «обличчя», гідність. його ніхто не сприймав, як він того хотів. пан журден сам із себе зробив посміховисько.по-друге, таку людину будуть використовувати задля своїх корисливих цілей інші. так граф дорант, знаючи, що пан журден має багато грошей, часто позичав у нього «кругленьку» суму й не збирався віддавати борг. граф, як і його дружина дорімена, зневажав журдена, як тільки може дворянин зневажати буржуазію, у той час, як останній вважав цих аристократів своїми друзями, і мало того — навіть боявся їх, благоговійно дивлячись на них знизу вверх. журден ніколи не суперечив графові доранту, адже хотів бути ближче до такого бажаного й такого далекого аристократичного світу.зневажають і дурять журдена і вчителі, а він вірить їм і платить гроші лише за гарні слова. до того ж журден, зовсім загубивши голову, намагається видати доньку за першого ліпшого аристократа, не підозрюючи, як непривабливо це виглядає в очах оточуючих. він не слухає нікого, непохитно, як осел, відстоює свою точку зору, і робить це завжди, навіть якщо зовсім неправий.отже, засліплений зовнішньою привабливістю аристократичного світу, журден втрачає свою честь і гідність. це безглузде прагнення стати аристократом позбавило його здатності міркувати тверезо й зробило посміховиськом. мольєр висміює самоприниження та відсутність гідності в журдена, адже вважає, що здоровий глузд і щирість завжди перемагають.

Ответ
Ответ разместил: Гость

я не могу сказать точно, но все устное народное творчество- это сказки, рассказы и того подобное сочиняет народ, нет определенного человека,не написанно имя сочинившего.. тогда не принято было выделяться определенному человеку, поэтому "подписывались" как народ.. а авторские произведения пишет исключительно сам автор, то есть определенный человек, у которого мы знаем и фамилию и отчество и как я помню, у нас и было самое главное это как нам говорили в

Ответ
Ответ разместил: Victoria119900

но я точно не помню, лилипутия

Похожие вопросы

Вопросы по предметам

Предмет
5. Спишите предложения, вставляя пропущенные буквы, расставляя не- достающие знаки препинания. Составьте схемы однородных членов пред-
ложения, прокомментируйте знаки препинания при них. Обозначьте графи-
чески (заключите в овал) сочинительные союзы. Укажите их типы.
1. Для мирного разрешения к... ифликта исполь-
зуются меры по под...ержанию сохранению и во...ста-
новлению мира. 2. Совет Безопа...ности ООН может
направить в бе...покойные районы мир...творческие мисСИИ ИЛИ ПО-
требовать введения эк...номических санкцийс. 3. Де...тельность по со-
хранению мира должна направля...ся не только на сн...жение уровня
противостоянии сторон но и на разрешение к...ифликта мирным путем.
4. Организац... Обьедине...ых Нацй организу...т переговоры для
урегулирования. к...нфликта и оказыва...т чрезвычайную
людям, пострадавшим от него. 5. Термин поддержание мира исполь-
зуется или в широком ("миротворческая деятельность") или в узком
смысле ("операции по поддержанию мира"). 6. Говори но не спорь а хоть спорь но не вздорь. (Пословица) 7. В спорах нет ни высших ни низших ни званий ни имен: важна только истина, перед которой равны все. (Р. Ролан)
Вопросов на сайте: