Литература
Литература, 14.10.2019 16:30, sarkisanromel

Вопрос/Задача:

Как вы думаете почему стихи н. матвеевой и ю. мориц стали песнями

Ответы на вопрос

Ответ
Ответ разместил: Гость

ответ: живёт мартышка в зоопарке,  

и как бы вовсе между делом  

то на конверты клеит марки  

то мир рисует красным мелом.

Ответ
Ответ разместил: Гость

  подорож дорогоцінного камінчика

 

  одного разу, в шахті серед вугілля лежав   жовтий камінчик.камінчик думав, чому всі камінці навкруги чорні а він жовтого кольору. у шахту кожного дня приходили люди, та чомусь не помічали камінчика,і від цього йому ставало дуже сумно.та одного дня, його помітив чоловік з ліхтариком на голові."дивіться, це ж золото! "- вигукнув чоловік.він підняв жовтий камінчик і поклав у кишеню.

  камінчик золота навіть і не здогадувався, які пригоди на нього чекають.спочатку він подорожував у кишені шахтаря, аж поки не потрапив до рук ювеліра.ювелір уважно оглянув золото і вирішив зробити із нього прекрасу.жовтий камінчик почувши ці слова злякався."що зі мною буде? "-засмутелося золото.але шляху назад не було, і золото вирішило будь, що буде.поки ювелір готував прилади для переробки камінчика, золото тихенько лижало на полиці і за всім спостерігало.навіть заглянуло у каталог де були зображені прикраси."невже я також можу стати таким гарним"-подумав камінчик.але його думки обірвав ювелір.

взявши камінчик золота з полиці, ювелір пішов робити прекрасу.спочатку він розплавив камінчик, а потім вилив масу в форму для виготовлення перстня.а для більшої цінності додав у перстень дорогоціні червоні камінці.коли прекраса була готова, колишній жовтий камінчик не міг намелуватися, яким він став.

перстень відвезли до крамниці у гарному футлярі, де його купив принц для своєї нареченої.і як раділо наше золото, що прикрашає руку чарівної дівчини.               і до цих пір перстень подорожує, прикрашаючи чиюсь руку, і навіть не згадує, що колись був жовтим камінчиком і жив у темній шахті.

Ответ
Ответ разместил: Гость

андрей болкоский честный ,умный настоящий патриот своей страны.что касается военной службы то он сражался под аустерлицем и бородино вместе с кутузовым.

Ответ
Ответ разместил: kostan555ua

они мелодичные, у низ зорошо слова ложатся на мелодию, они похожи на народные и т.д

 

Ответ
Ответ разместил: Alinaschool2003

сами слова сложены напевно когда их читаеш голос сам поёт

Похожие вопросы

Вопросов на сайте: