Литература
Литература, 14.10.2019 13:50, samsunguser

Вопрос/Задача:

Будь ласка іть. дуже потрібно написати есе на тему " тухольська громада, яка вона? "

Ответы на вопрос

Ответ
Ответ разместил: Гость

сальери завидовал моцарту.у моцарта был талант и о нём всеговорили.сальери не был столь известен как моцарт и талант его был не столь велик.

Ответ
Ответ разместил: Гость

slova(sudia po stihotvoreniu)-oruzhie kritiki(vodomet),i smisl etih slov zachastuiu lezhit ne na zanesennii).

mechti-simvol chaianii i nadezhd nesbitochnih(vzdihaushii obman),no vmeste s tem prekrasnih(zarei goriashii).mechti eti ochen' bol'shie(velikan).

lubov'-vozmozhno polet nekii,vlublennost' mozhet dazhe(neiasno-milii son),vspominaetsia s nostal'giei(uzh vidannii kogda-to).

slozhnii stih,visheopisannii lish moi dogadki,mozhet v nih est' chto-to poleznoe.

Ответ
Ответ разместил: Гость

вот и пришла зима.всё укрыто белоснежными снегом. все давно ушли на огромную горку.они ловили снежинки языками и смотрели на них будто на бабочек. а снег падал и падал. из маленькой лужи пила воду ворона. она тоже радовались зиме.

объяснение:

Ответ
Ответ разместил: Гость

    вже закінчується навчальний рік, а я закінчую 5 клас. якось мене запитали, а яким був твій найулюбленіший урок, я відповів - світова література. на цих уроках я пізнавав багато нового, познайомився із відомими поетами та їхніми творами, що несли велику мудрість. 

      з творів, що вивчалися, я зрозумів, що не потрібно брехати, а бути чесним. завжди потрібно вірити у себе, і ніколи не здаватися, бути мужнім. обов'язково потрібно поважати матінку природу, що турбується про нас. не варто насміхатися з інших, що слабші за нас, навпаки, потрібно постояти за ник. коли маєш найкращого друга, не треба зраджувати його чи насміхатися з нього. і найголовніше, ніколи не видавай себе за іншого, а буть таким, як ти є!  

Похожие вопросы

Вопросов на сайте: 13377928