Литература
Литература, 21.11.2020 23:19, yunis2007

Вопрос/Задача:

Будь ласка дайте короткий переказ твору "Людина з дупла"​

Ответы на вопрос

Ответ
Ответ разместил: Гость

прикоснуться к земле, как антей - почерпнуть силу (из мифа, где антей - сын земли - берет у нее силу. его невозможно победить, пока он прикасается к земле. герал поднял антея и удушил).

следовательно  антей набирался силы от земли, это значит- набраться сил

Ответ
Ответ разместил: Гость

что за казка или твир?

объяснение:

Ответ
Ответ разместил: Гость
Сказка "огонь и вода".всем известно о том, что на планете царствуют 4 брата - стихии: огонь, вода, воздух и земля. все 4 брата жили дружно и правили справедливо. однажды поссорились два брата огонь и вода. возгордился брат огонь и стал править единолично на всей планете. постепенно становилось все теплее и теплее на планете. люди и животные жаловались на жару. стали высыхать реки и озера. а леса охватило . люди и животные стали разбегаться, а распространялся все дальше. и не мог с ним даже сам огонь. задумался брат огонь: «что же мне делать? как остановить ? и тогда пришел на брат вода и залил своими дождями леса и поля и остановил . так восстановилось равновесие и стали братья дружить.
Ответ
Ответ разместил: 0трупики0

Смерть Гафура-аги

Могутній козак-лицар Швайка втікає від Гафура-аги. Своє прізвище він отримав завдяки тому, що не задумуючись вбивав турків-загарбників як швайка. Швайка мчить з пораненням на своєму другому коні Вітрику. Татари бажають взяти козака живцем, аби потім здерти живцем шкуру. Вітрик несе Швайку в діброву, де він вбиває Гафур-агу, а інші татари втікають від страху.

Проводи козаків

Два друга – Сашко та Грицько біжать дивитися за тим, як хлопці будуть йти козакувати (ловити рибу та полювати). Саме татари дали назву цьому ремеслу "козакувати". Дід Кібчик дає останні поради молодим козакам. Потім козаки відпливають, а Кібчик, Санько та Гриць ідуть додому. Гриць починає розповідати діду, що бачив якусь нечисту силу недалеко від згарища, на що Кібчик реагує забороною туди ходити.

Врятуймо Воронівку

Грицько починаю розповідати своєму другу Санькові історію про те, як минулого тижня він бачив на згарищі щось містичне: щось блищало і ходило, чи то вовк, чи то людина. Від переляку він начал тікати аж до Воронівки. Вже наступного дня він прокрався на згарище і на власні очі бачив вовчі та людські сліди. Діти вирішили перевірити, що ж то за тварина ходить на згарищі, адже якщо то вовкулака, то потрібно негайно його вбити, щоб той не заподіяв нікому шкоди. Друзі вирішили взяти з собою Демка Дурну силу, адже він був на три роки старше від них.

Похід на вовкулаків

Демко Дурна Сила отримав наганяй від Кібчика за те, що поламав граблі. В цей самий момент Грицик та Санько пропонують Демку вночі піти на полювання на вовкулаку. Вночі хлопці вирушили на згарище Сідрика. Біля льоху діти почули дивні звуки. Далі всі знепритомніли, а коли прокинулися, то в ту ж мить пішли додому. Демко знову отримав наганяй від діда Кібчика за те, що той ходив на згарище.

Похожие вопросы

Вопросов на сайте: