Литература
Литература, 21.10.2019 00:03, DANILka188

Вопрос/Задача:

Рассказ чехова "хамелеон" определить тему, идею, проблематику (3 вопроса над которыми мы должны задуматься) и что мне понравилось в рассказе.

Ответы на вопрос

Ответ
Ответ разместил: Гость

жанр - салонная песня или чувствительный романс.

Ответ
Ответ разместил: Гость

  подорож дорогоцінного камінчика

 

  одного разу, в шахті серед вугілля лежав   жовтий камінчик.камінчик думав, чому всі камінці навкруги чорні а він жовтого кольору. у шахту кожного дня приходили люди, та чомусь не помічали камінчика,і від цього йому ставало дуже сумно.та одного дня, його помітив чоловік з ліхтариком на голові."дивіться, це ж золото! "- вигукнув чоловік.він підняв жовтий камінчик і поклав у кишеню.

  камінчик золота навіть і не здогадувався, які пригоди на нього чекають.спочатку він подорожував у кишені шахтаря, аж поки не потрапив до рук ювеліра.ювелір уважно оглянув золото і вирішив зробити із нього прекрасу.жовтий камінчик почувши ці слова злякався."що зі мною буде? "-засмутелося золото.але шляху назад не було, і золото вирішило будь, що буде.поки ювелір готував прилади для переробки камінчика, золото тихенько лижало на полиці і за всім спостерігало.навіть заглянуло у каталог де були зображені прикраси."невже я також можу стати таким гарним"-подумав камінчик.але його думки обірвав ювелір.

взявши камінчик золота з полиці, ювелір пішов робити прекрасу.спочатку він розплавив камінчик, а потім вилив масу в форму для виготовлення перстня.а для більшої цінності додав у перстень дорогоціні червоні камінці.коли прекраса була готова, колишній жовтий камінчик не міг намелуватися, яким він став.

перстень відвезли до крамниці у гарному футлярі, де його купив принц для своєї нареченої.і як раділо наше золото, що прикрашає руку чарівної дівчини.               і до цих пір перстень подорожує, прикрашаючи чиюсь руку, і навіть не згадує, що колись був жовтим камінчиком і жив у темній шахті.

Ответ
Ответ разместил: Гость

ответ:

зевс

объяснение:

кто бог египта

Ответ
Ответ разместил: pollylu12
Главная тема - двуликие люди, которые в зависимости от различного исхода ситуации - меняют свое мнение в более благоприятную для них сторону. по данному произведению сложилось понятие - хамелеонство.  идея - сатирически высмеять образ таких двуликих людей.  проблематика правильно ли постоянно  изменять свое мнение в ситуации, принимая тем самым несколько сторон? (извлекая из этого собственную выгоду) можно ли считать такое поведение - нарушением нравственного правила человека? считаете ли вы тему произведения поднятую чеховым, актуальной и сегодня? все произведения чехова, мастерски высмеивают пороки человечности, безнравственное поведение общества. двуликий очумелов предстал перед нами в этом произведении и то как он менял свое мнение в разных жизненных ситуациях. этим и понравилось произведение. 

Похожие вопросы

Вопросов на сайте: