Право
Право, 14.10.2019 13:30, sereg1525

Вопрос/Задача:

1)висловіть свою думку щодо відповідності встановлених законодавством україни правил спадкування нормам моралі. 2)які способи захисту цивільних прав передбачені законодавством україни?

Ответы на вопрос

Ответ
Ответ разместил: Гость

благодоря медицине мы можем дольше жить, также она нас лечит. без медицины привычное слово "человек" не существовало бы. без медицины мы жили бы лет 30-40,а с ней мы можем дожить до 100 лет.

Ответ
Ответ разместил: Гость

безработными признаются тунеядцы, такие, как студент колокольников, проучившийся до 5 курса и не имеющий работы.

Ответ
Ответ разместил: Гость

конечно согласен. вот у меня, например, три иномарки, пять квартир и в каждой драгоценностей на 3 миллиарда долларов. я естественно не хочу, чтобы все это украли, поэтому я закон, в котором говорю, что красть - это плохо и нельзя! но рядом живет бедняк, у которого только сарай, старый велосипед и 5 руб. за душой. и, скорее всего, при виде моего богатсва, он подумает, что я не облысею, если он украдет у меня, ну скажем, лишний миллиончик. но если хорошо подумать, то этих бедняков не один, а много, а значит нужна полиция, чтобы защитить меня от таких гадов! но поллиция тоже не особо богата, и тоже может покуситься на мои миллиарды, значит полиции надо все время платить, чтобы она была довольна. а кроме бедняков еще куча бедных родственников и друзей, с которыми нужно говорить скорей дружески, чем по букве закона. и вот получается бесконечная череда проблем с исполнением этого самого закона. кстати, свои миллиарды я тоже заработал, нарушая

Ответ
Ответ разместил: ruslanka1000

1. як я зрозумів, варто оцінити спадкування за законодавством до спадкування, яке було колись давно та узгоджувалося саме з нормами моралі (як і будь-які суспільні відносини того часу). на даний момент спадкування вібдуваєтсья за заповітом або за законом. за заповідом спадкодавець сам визначає, кому, скільки та яка спадщина дістанеться. при спадкуанні за законом встановлюються черги спадкування. так, у першу черго (тобто першочергове парво на отримання спадщини) входять діти, один із подружжя, батьки. у другу - брати та сестри, дід та баба, у третю - тітки та дятьки та ін. таким чином законодавець намагається розподілити майно саме у відповідності із рівнем спорідності, тим самим підтверджуючи моральність вибору. при жимих дітях усе майно отримають вони, а не інші дуже далекі родичі. в той же час існують випадки,  коли певні особи обовязково мають право на частину спадщини:   малолітні, неповнолітні, повнолітні непрацездатні діти,  непрацездатна вдова (вдівець) та непрацездатні батьки. в даному випадку знову підтверджується моральність видору законодавця: особи з обмеженими можливостями обовязково отримують частину спадщини.   2. задля захисту своїх прав особи можуть звертатися до самих правопорушників із законними вимогами, до відповідних органів та посадових осіб, до суду, тертейського суду, міжнародних установ тощо

Похожие вопросы

Предмет
Право, 16.09.2019 12:00, alehina565
Ть будь ласка, буду дуже вдячна) ситуація № 2 четверо десятикласників антон, василь, петро і сергій, закінчивши 10-й клас, вирішили попрацювати влітку і заробити трохи грошей. вони звернулися до місцевого фермера дбайливого і.п., у якого було 8 тис. га землі, де вирощувалися зернові, соняшник, цукровий буряк, кукурудза, овочі, а також були сад і ферма. зустріч із дбайливим і.п. відбулася на фермерському току. - добрий день, іване петровичу! можна до вас звернутися? - добрий день! а чому й ні? що ви хотіли, хлопці? - та, хотіли попрацювати, грошей підзаробити. чи не знайшлась би у вас для нас робота? - так, так! гарна думка. так і у нас «гаряча» пора, багато роботи. але що ж ви можете робити? - що скажете! - добре, мені потрібен один хлопець для охорони саду. у цьому році чекаємо на добрий врожай, а, як на лихо, перченко захворів, і тепер замість шести охоронців - п’ять. чергувати потрібно по двоє цілу добу, а потім дві доби відпочивати. хто із вас сміливий і витривалий? антон: — я згоден. і.п.: - добре. завтра виходь на зміну о 8-й годині. мені ще потрібно два вантажники на овочеву плантацію - вантажити 30-ти кілограмові ящики. хто бажає? петро і сергій: - ми згодні. ми займаємося в секції важкої атлетики, і це нам під силу. і.п.: - але ж робота в полі з 7-ї години до 19-ї. це врахуйте. петро і сергій: - та це не страшно. ми дома більше працюємо. і.п.: - і ще одна робота помічника зварювальника. підеш, василю? робота не важка - подати метал, підтримати деталь під час зварювання. василь: - згоден. і.п.: - і останнє. сьогодні 10 червня, а гроші я ві вашим батькам у кінці літа, щоб ви не «розтринькали». - а ви нас оформите? - звичайно! запишу в свій записничок. запитання для обговорення 1. як можна назвати угоду, укладену між сторонами? назвіть учасників. що ми про них знаємо? які факти важливі, а які ні? 2. якими нормами регулюється вказана ситуація? яке питання ми повинні розв’язати? 3. дайте оцінку рішенню фермера та підлітків.

Вопросы по предметам

Предмет
До по Бджолах 1.Вкажіть, через який час, після зникнення у сімї матки в грудні місяці , бджоли закладають маточники?
*

через 0,5 год
через 5 год
через 3 доби
зовсім не закладуть
2.Який середній обєм медового зобика?
*

1-5мм3
5-7мм3
10-15мм3
14-18мм3
3.Що відбуваться із залозами, що виділяють маточне молочко, після принення його секреції?
*

дегенерують
виділяють каталазу
виділяють інвертазу
виділяють віск
4.Із скількох камер складається серце бджоли?
*

2
4
5
6
8
5.На яку добу, після відкладання маткою яйця в мисочку, бджоли запечатують маточник?
*

6
7
8
9
10
12
6.Бджоли якого віку влітку найкраще виділяють маточне молочко?
*

3-5 діб
6-8 діб
12-18 діб
21-28 діб
7.Бджоли якого віку влітку найкраще виділяють маточне молочко?
*

3-5 діб
6-8 діб
12-18 діб
21-28 діб
8.Бджоли якого віку влітку найкраще виділяють маточне молочко?
*

3-5 діб
6-8 діб
12-18 діб
21-28 діб
9.Вкажіть яка маса робочих бджіл?
*

10г
100мг
100г

10мг
10.Як називаються залози у бджіл, що виділяють маточне молочко?
*

глоткові
задньоголові
грудні
ректальні
Вопросов на сайте: