Русский язык
Русский язык, 09.09.2019 16:00, tatafill

Вопрос/Задача:

Спишите, раскрывая скобки. 1.(не)вспаха(н, нн)ое поле. еще (не)вспаха(н, нн)ое поле. поле (не) вспаха(н, нн)о.2.(не) скоше(н, нн)ая на лугу трава.(не) скоше(н, нн)ая трава.3.(не) прояснившийся после грозы небосклон.(не) прояснившийся
небосклон.4.(не) прочита(н, нн, ое письмо. письмо (не) прочита(н, нн)о.(не) прочита(н, нн)ое ею письмо.5.(не) реше(н, нн)ая .(не) реше(н, нн)ая учеником . (не) реше(н, нн)а.

Ответы на вопрос

Ответ
Ответ разместил: Гость

сколько газет прислали на почту сегодня утром?

скольких человек нужно наградить грамотами за успехи?

скольким группам вы ещё не выдали нужного снаряжения?

сколькими значками ты можешь похвастаться передо мной?

в скольких музеях ты побывала в городе киев?

 

 

 

Ответ
Ответ разместил: Гость
24 квітня український народ святкує християнське свято пасху. у цей день всі люди йдуть до церкви і святять їжу. до головних страв належать паска та яйця ( писанки, крашанки чи як їх ще називають мальованки, шкрябанки). ще в корзину кладуть: ковбасу, сало, хрін, масло та різні солодощі ( цукерки, пряники). але пасхальний кошик заносити в церкву не можна, тому що ще триває піст. крашанки розмальовують у різні кольори і кожен з них має своє призначення. багато хто з нас, закрашуючи яйця, навіть не підозрює що означає той чи інший колір. наприклад, зелений-символ відродження, родючості, весни; жовтий-символ сонця. зірок та стиглого хліба; червоний- символ життя, радості та кохання; синій- повітря, води,здоров я ; чорний-символ нещасть. на писанках малюють багато незрозумілих си мволів. вони діляться на такі групи: ті, що сприяють багатому врожаю(грабельки, блискавка, баранячі ріжки); ті,що сприяють здоров ю та довголіттю(сонечко, ружа,маогарита); ті, що лікують (сосонка,соняшник); символи кохання(зозуля ,смерека, квіти). розкриємо одне питання: чому пасха - це великий день за народним уявленням? давні легенди, кажуть, що того дня, коли ісус христос народився, день був такий довгий і ясний, що дорівнював сімом сучасним дням. ще за народними віруваннями, якщо дівчатка обітруться свяченою крашанкою о сьомій годині, то ваважається, що вона буде красива. щасливої вам пасхи!
Ответ
Ответ разместил: Гость

чистые очки,

серебристые ножницы,

цветочные духи,

рыбные консервы,

трудные переговоры,

удачные каникулы,

завтрашние сутки,

серые будни.

1-е..род женский и мужской..окончания -а,-я.пример..блузка,папа.

2-е..род средний и .р. окончание -о,-е.м.р.окончание   нулевое.пример..дерево, стул.

3-е..род женский..окончание мягкий знак.пример..мышь,дверь.

Ответ
Ответ разместил: AllRay1

1. невспаханное поле. ещё не вспаханное поле. поле не вспахано.

2. не скошенная на лугу трава. нескошенная трава.

3. не прояснившийся после грозы небосклон. непрояснившийся небосклон.

4. непрочитанное письмо. письмо не прочитано. не прочитаное ею письмо.

5. нерешенная . не решенная учеником . не решена.

Похожие вопросы

Вопросов на сайте: 13548641