Русский язык

Вопрос/Задача:

Синтаксический разбор предложения всё ведь осыпалось

Ответы на вопрос

Ответ
Ответ разместил: Гость

пошел вглубь леса, вместе гуляли в парке, вместе с машей были недалеко от дома, шел вслед за ней, сбоку от меня лежала книга, втайне пошли гуять,  втайне от мамы пошли гулять, накануне рождества .

Ответ
Ответ разместил: Гость

"не может сгинуть страна, в которой есть такие люди" - под словом "такие люди" автор подразумевал конкретного(ных) человека(людей), вожможно тех кто упоминается в произведении (например добрые, отзывчивые и т.п.) вожможно автор говорил про главного героя, или другого героя, который описывается в произведении. эта фраза описывает хорошие качества человека. ф.искандер говорит этой фразой, что с такими хорошими людьми страна не сгинет и не пропадёт.

Ответ
Ответ разместил: Гость
24 квітня український народ святкує християнське свято пасху. у цей день всі люди йдуть до церкви і святять їжу. до головних страв належать паска та яйця ( писанки, крашанки чи як їх ще називають мальованки, шкрябанки). ще в корзину кладуть: ковбасу, сало, хрін, масло та різні солодощі ( цукерки, пряники). але пасхальний кошик заносити в церкву не можна, тому що ще триває піст. крашанки розмальовують у різні кольори і кожен з них має своє призначення. багато хто з нас, закрашуючи яйця, навіть не підозрює що означає той чи інший колір. наприклад, зелений-символ відродження, родючості, весни; жовтий-символ сонця. зірок та стиглого хліба; червоний- символ життя, радості та кохання; синій- повітря, води,здоров я ; чорний-символ нещасть. на писанках малюють багато незрозумілих си мволів. вони діляться на такі групи: ті, що сприяють багатому врожаю(грабельки, блискавка, баранячі ріжки); ті,що сприяють здоров ю та довголіттю(сонечко, ружа,маогарита); ті, що лікують (сосонка,соняшник); символи кохання(зозуля ,смерека, квіти). розкриємо одне питання: чому пасха - це великий день за народним уявленням? давні легенди, кажуть, що того дня, коли ісус христос народився, день був такий довгий і ясний, що дорівнював сімом сучасним дням. ще за народними віруваннями, якщо дівчатка обітруться свяченою крашанкою о сьомій годині, то ваважається, що вона буде красива. щасливої вам пасхи!
Ответ
Ответ разместил: alima1010
Все ведь осыпалось подлежащие все сказуемое осыпалось

Похожие вопросы

Вопросов на сайте: