Українська література

Вопрос/Задача:

Що обєднує лірику вороного і олеся?

Ответы на вопрос

Ответ
Ответ разместил: Гость

я абсолютно впевнена, що справжня краса в думак, поведінці, в не в одязі, чи зовнішності. просто спершу люди дивляться на зовнішню оболонку. так, наприклад, павлик з оповідання с.черкасенка "маленький горбань" від народження мав величезний горб, що постій но хитався під час ходьби. саме через цю ваду в хлопчика було мало друзів. ы лише його найкращий товариш дідусь бачив внутрішню красу в очах михайлика. дідусь часто засуджував дітей через жорстоке ставлення до його онука, бо ті не лише глузували над нещасним горбанем, а й навіть били його. та в кінці повітсі головний розбишака захарко все ж зрозумів, що людина може мати потворну зовнішність, але добре серце.

Ответ
Ответ разместил: Гость

ответ:

соціально-побутовий художній твір - це твір, у якому йдеться про соціальні проблеми на фоні побутових подій. повість - це достатньо великий твір з більшою, ніж в оповіданні, кількістю героїв, показує велику кількість подій у достатньо великому часовому відрізку. приклад, повість і.нечуя-левицького "кайдашева сім*я" показуючи буденне життя (побут) селянської родини, письменник через низку подій показав соціальні проблеми того часу.

объяснение:

Ответ
Ответ разместил: Гость

тихой поступью пришла красавица осень. зачастил мелкий дождик, зашумела желтая листва на деревьях. весёлый молодой ветерок озорно срывал разноцветные листья и крудил их по осеннему парку. куда ни глянь - всюду летят листья, переливаясь осенними красками на солнце.

Ответ
Ответ разместил: koshulinskayag

власне, і вороний, і олесь декларують свій гедонізм (ідеалістичний напрям в етиці, за яким насолода, приємність є найвищим благом, метою життя).

Похожие вопросы

Вопросов на сайте: