Українська література

Вопрос/Задача:

Охарактеризувати кисельова за його віршами

Ответы на вопрос

Ответ
Ответ разместил: Гость

1)обіцянка дядька дениса2)війна мами і тітки дори3)"випадково" помирились4)рак у жерелі свиснув( або дядько денис виконує обіцянку)

5)втеча груш6)мрії про пакульську бібліотеку та дорогу

7)стихі і вірші-се 8)історія корови маньки9)корова в бандеролі(це не обов"язково писати, по

10)невдале прощіння11)поїздка в ирій

Ответ
Ответ разместил: Гость

людину , яка бачить несправедливість и нічого не діє, щоб протистояти неї. яка знає правду, і не хоче її розкрити , бо перш за все думає про себе. коли людина має достатньо сили й розуму, але в ситуації де воно було б потрібне - не користується своими можливостями.

 

Ответ
Ответ разместил: Гость

вони виникли, ще у первісному суспільстві і пов'язані із календарем. літній цикл: русальні, купальські, жниварські. зимовий: колядки, щедрівки. весняний: веснянки, трійця. кріпацькі, чумацькі, бурлацькі, рекрутські, солдатські.

Ответ
Ответ разместил: Ариэль1606

кисельов був дуже добрий    . у своїх віршах він

 

Ответ
Ответ разместил: AlesyaDreamer

почав писати російською мовою в 1959 р. перша добірка його віршів побачила світ в 1963 р. в березневому числі московського журналу "новый мир", головним редактором якого тоді був олександр твардовський, - з наступною приміткою: "леонид киселев, ученик 10 класса школы 37, г.киев". "первые стихи". того ж року в квітневому числі журналу " радуга" було надруковано два його короткі вірші. вірш "цари" в журналі "новый мир", в якому десятикласник зневажав особу царя петра i, ще й посилаючись на шевченка, викликав у києві сенсацію, а в москві серед російської інтелігенції й академічних російських кіл - обурення й протести. після того молодого поета перестали друкувати в російській радянській періодиці.

Похожие вопросы

Вопросов на сайте: