Українська література

Вопрос/Задача:

Ащо я розумію під цим словом "жити - це.."

Ответы на вопрос

Ответ
Ответ разместил: Гость

ява рень і павлуша завгородній — звичайні школярі- підлітки, що мешкають у селищі васюківка, бешкетники, фантазери та «зривщики дисципліни», «найкращі друзяки і напарники». гострий на язик дід салимон каже про них: «одно… ява і павлуша пішли. от хлопці! орли! соколи! гангстери, а не хлопці! нема на них буцегарні»

Ответ
Ответ разместил: Гость

da pravilna govoriteqqq

Ответ
Ответ разместил: Гость

йiм постiно заважали козаки якi обороняли кордон вiд втеч. остапа пiдстрелили пiд ребро i вiн ледве не помер. соломiя заблукала у болотi, але дивом врятувалась. потiм коли пара знайшла притулок у циган грабiжникiв, на сiм'ю циганiв напали татари(чи козаки), усiх було заарештовано, але остапу пощастило i вiн ще перед цими подiями покинув хату. соломiя довго не могла найти коханого, але згодом вона це зробила. вони здобули волю дуже великою цiною, на спинi остапа можна побачити шрами, i на грудях також шрам. а соломiя втратила довгi волосся.

модна было и больше дать. поэтому с тебя "" и "лучший ответ" : 3

Ответ
Ответ разместил: Савелий187

жити це любити,радіти,мати сімью,мріяти про майбутне,здійснювати мріїї в житті! )або любити кохану людину,дитину,жити заради її майбутнего ну и так далее..

Похожие вопросы

Вопросы по предметам

Вопросов на сайте: