Українська література

Вопрос/Задача:

Анализ стихотворения максим тадеевич рыльский "синяя даль"

Ответы на вопрос

Ответ
Ответ разместил: Гость

1.нелюбов до табунів .

2.образливий вибір конюха.

3. виправдання степанового рішення.

4.змирився.

5.спогади про дитинство.

6.воля.

7. гірка   правда. повернення. 

Ответ
Ответ разместил: Гость

я встретился с инопланетяноми когда полетел в космос.иноплнитяны были добрые,но я заставил их подружится с нами,нашими людьми.они прелетели к нам в гости и мы покушали сними.они улетели,но мы с ними друзья! (на украинский язык сам переведи,я не класс в украинском языке).

Ответ
Ответ разместил: Гость

калина - символ україни. як багато пишуть поети про цей символ. навесні і восени калина завсім різна.на весні вона цвіте, а восени красується своїми червоними . цвіте калина білими суцвіттями. милує око той білий цвіт такою вже ніжною вона стає, як тая дівчина молодая. за літо вона росте і вже восени стає червоною, як той мак у полі . тендітна і ніжна дівчина стає господарською жіночкою. так і калина свій ніжний білий цвіт змінює на червоний. восени калина  чекає своєї пори коли нею похарчуються птахи, так калина приймає участь и в ланцюжку живлення у природі. ягідки калини кислі на смак, для людини вона частіше всього постає як ліки. можемо зробити висновок що не дарма поети так гарно і ніжно описують калину адже вона за усі пори року гарненька.

Ответ
Ответ разместил: Arcator

рима-ж,ч,ж,ч

римування-перехресне

жанр-вірш, громадянська лірика

віршований розмір-хорей

строфіка-катрен

художні тропи:

епітети: будинки старі, ажурові; вічний слід; минула любов; бесмертні, умерлі літа; чудна усмішка; п"яний шлюб;  

метафори:   випив самогону

порівняння:   ти випив самогону з кварти і біля діжки в бруді спиш, - а там десь голуби, мансарди, поети, сонце і париж!

 

Похожие вопросы

Вопросы по предметам

Вопросов на сайте: