Українська література

Вопрос/Задача:

Поміркуйте над таким запитання: "чому всі народи світу, зокрема й украинці, бережути свої пісні їх із покоління в покоління? " вислови свої думки письмово (4-5 реченя.) ! == =

Ответы на вопрос

Ответ
Ответ разместил: Гость

ответ:

для розкриття образу марусі кайдашихи іван нечуй-левицький знаходить нові фарби. маруся хазяйновита, чепурна, хороша мати. та разом із тим вона улеслива, нещира, лайлива та несправедлива. її егоїзм виявляється значно яскра­віше, ніж в омелька. особливо помітно нещирість свекрухи виявляється в її став­ленні до невісток, над якими вона збиткується.

  характери синів кайдаша формуються в інший час. їм не властиві затурка­ність і приниженість, характерні для вдачі омелька. натомість карпо виріс гор­дим і упертим, гострим на слово. не можна без сміху читати, як він характеризує дівчат. кого б не назвав лаврін, карпо знаходить влучне й дошкульне слівце, щоб висміяти найхарактерніші риси претенденток на шлюб із старшим братом.

на відміну від старшого кайдашенка, молодший лаврін виріс добрим, лагід­ним, поетичним. у розмові з карпом про дівчат він у кожній знаходить якісь при­вабливі риси.  оженившись, лаврін не може оминути сімейних сварок і хоча спочатку намагається поступитися братові, з часом перетворюється на такого самого егоїста, як і карпо.

мелашка, дружина лавріна, спочатку вражає читача своєю спокійною вдачею, поетичною душею і ласкавим серцем.

и итог: повість «кайдашева сім’я» зіткана з побутових епізодів родинного життя. описи природи, житла, садиби їй особливого колориту, а за портрета автор показує характери героїв. уже на початку твору через портретні ха­рактеристики нечуй-левицький підкреслює контраст між молодими кайдашенками. 

Ответ
Ответ разместил: Гость

1. знайомство. (або сердитий василько.)

2.вигадка матері .

  а) "краще б вчився".

    б) кого ж з трьох?

    в) вибір зроблено.

3. василькіна прихильність.

4.збори.

5. страшна правда про одруження.

6. "нехай його й кат візьме! " (або   щасливий кінець) 

Ответ
Ответ разместил: Гость

на мою думку:

сильна людина - це та людина, яка бачить перед собою поставлену мету, йде до неї впевнено, не зупиняється і не опускає руки перед труднощами. сильна людина не буде постійно шукати проблему навколо себе. вона не боїться поразки, бо поразки вчать її перемагати і роблять її справжньою! сильна людина визнає свої помилки і бере на себе відповідальність за них. вона діє згідно принципу - "не стоит прогибаться под изменчивый мир - пусть лучше он прогнётся под нас". і нарешті - сильний той, хто ніколи не говорить про свою силу, не боїться показати свої слабкості і не боїться зізнатися що йому хтось потрі!  

Ответ
Ответ разместил: vedruss7881

тому що люди яки створюют пiснi,казки та т.i.цi люди хочуть щоб про ихних казок та пiсень обмiрковували у школi,на вулицi,на роботi.

Похожие вопросы

Вопросы по предметам

Вопросов на сайте: