Українська література

Вопрос/Задача:

Придумать предложение со словами наша

Ответы на вопрос

Ответ
Ответ разместил: Гость

текст "чому пес живе коло людини" показує, що є дружбою. люди ніколи не сможуть   бути такими прилеглими до іншої людини через свої почуття, як заздрість т.ін. а собака може і тому її часто називають людянною, хоч як ми і сказали, люди не можуть бути такими відданими, як собака. тому тема тексту : показати, що є справжньою дружбою.

Ответ
Ответ разместил: Гость

один із творів-казка, другий-вірш. твори відрізняються розмірами. у казці головним героєм є козак, а у вірші - маленький хлопчик. у казці змальовано більше подій, наприкінці герой відходить. у вірші червень тільки прийшов до людей.

Ответ
Ответ разместил: Гость

кожній людині   мила своя сторона. на рідній землі людина почувається господарем. тут вона наполегливо трудиться, отримує задоволення від життя. на чужині людина завжди почувається незатишно, залишається чужою, сумує за своєю домівкою. там вона ніколи не почуватиметься вільною та щасливою. їй не вистачає тепла рідного дому, друзів. лише рідна земля дарує кожному з нас впевненість у собі.   любіть свій рідний край,свою землю! тому і кажуть в народі: «для мене той край кращий, де виросли крила мої».

Ответ
Ответ разместил: khaub456

мы являемся частью нашей , которую сами создаём каждый день.

Похожие вопросы

Вопросы по предметам

Вопросов на сайте: