Українська література

Вопрос/Задача:

Чим відрізняється мелашка від інших жінок "кадашевої сім*ї"? твір!

Ответы на вопрос

Ответ
Ответ разместил: Гость

1. образ карпа

2. образ ларвіна 

3. образ мотрі

4.образ мелашки 

Ответ
Ответ разместил: Гость

а по скажешь? ?

Ответ
Ответ разместил: Гость

1)навкруги ні душі. тихо й безлюдно, а однак я щось там чую, поза своєю стіною. воно мені заважає. що там? я чую твердість і форму затоплених на дні чорної пітьми меблів і скрип під їх вагою. ну що ж, стійте собі на місці, спочивайте спокійно. я не хочу про вас думати. я краще ляжу. погашу лампу і сам потону у чорній пітьмі. може, і я обернусь тоді у бездушний предмет, який нічого не почуває, в «ніщо».

2)просто під ноги лягла співуча арфа й гуде на всі струни. стою і слухаю. повні вуха маю того дивного гомону поля, того шелесту шовку, того безупинного, як текуча вода, пересипання зерна. і повні очі сяйва сонця, бо кожна стеблина бере від нього й назад вертає відбитий від себе блиск.

3)пізно я повертався додому. приходив обвіяний духом полів, свіжий, як дика квітка. в складках своєї одежі приносив запах полів, мов старозавітний ісав.

4)от-от, здає тью-і, тью-і, ті-і-і ні, зовсім не так. трійю-тіх-ті і не подібно. як вони оте роблять, цікавий я знати? б'ють дзьобами в золото сонця? грають на його проміннях, наче на струнах? сіють пісню на дрібне сито і засівають нею поля?

разберись, , сама, где какие образы)

Ответ
Ответ разместил: girlmarta

мелашка протягом усьго тексту єдина залишалася, доброю, чуйною людиною. якщо іншим було головке тільки гроші, то мелашці було все одно. для неї було головне те, щоб залишилася жити зі своїм коханим)

Похожие вопросы

Вопросов на сайте: