Українська література

Вопрос/Задача:

Написати твір на тему улюблена хустка моєї бабусі.

Ответы на вопрос

Ответ
Ответ разместил: Гость

epiteti, metafori, sinekdoha.

Ответ
Ответ разместил: Гость

после незначительного потепления в украину вернутся небольшие морозы и снег.  их синоптики обещают в конце января.  поэтому самое время вспомнить об акции экологических организаций - развешивание кормушек для птиц.

молодые защитники природы еще в начале зимы призвали всех неравнодушных птицам пережить голод и холод: смастерить самостоятельно кормушку и повесить ее или на окне своего дома, или на дереве в саду или в парке.  изобретать велосипед здесь не надо.наверное, у каждого из нас остаются дома крошки хлеба, которые можно вместо выбрасывания в корзину с пользой - отдать птицам.  или купить тот же пшена или пшеницы и насыпать в кормушку, а лучше нежареный семечки, несоленое сало на веревке или несоленый смалец.

и пусть бы это стало постоянной привычкой, так же, как чистить зубы или мыть руки перед едой.  ведь птицы, как и все живое на планете, в нашем внимании, заботе и любви.  особенно в последнее время, когда миром и человечеством правят техника и новейшие технологии.  однако истинное наслаждение человеку может принести лишь настоящее и создано природой.  поэтому нельзя допустить, чтобы интерес к живому совсем исчез, а птицы, в свою очередь, нас разлюбили.хотя сейчас похоже, что именно к этому идет.

Ответ
Ответ разместил: Гость

це означає що чим більш ти будеш захоплюватися книгами тим більше ти будеш знати. за книги можно знайти багато відповідей на запитання, дізнатися щось цікаве та повчальне.

Ответ
Ответ разместил: Danusja13

                    хто з нас не полюбляв приміряти речі мам и чи бабусі? нам усім хотілося поскоріше вирости. були і туфлі на підборах, і сукня з діамантовими гудзиками, і хустинка з тороками.

                      ще в другому класі мені червона хустинка моєї бабусі, яку вона одягала тільки на свята. інколи, коли бабуся була на роботі, я нишком доставала її та приміряла, хотіла бути схожою на свою бабусю. у тієї хустини був свій неповторний запах. здається, вона пахла тими квітами, що були намальовані на ній.

                        коли я перейшла до п'ятого класу, то вже співала в шкільному хорі. і на свято миколая ми мали співати у народних костюмах. і хоч мама мені пошила гане українське вбрання, мені не вистачало маленької деталі. адже це була зима, і віночок не одінеш у люті морози, тому я попросила бабусю, щоб вона дала мені на один день свою червону хустку. бабуся довго не погоджувалась, бо це ж школа, все може трапитися, казала вона. але як не догодиш улюбленій онуці. щоб та булу найкраща, і вона погодилась, попередивши мене про цінність цієї речі.

                    звичайно я берегла хустку увесь виступ. прийшовши додому, я бабусі не застала. я хотіла зробити їй подарунок, виправши хустку. замочила її в теплій воді з пральним порошком, та й пішла робити уроки. незабаром прийшла бабуся. коли вона зайшла до мене в кімнату, то я помітила на її щоці сльозу. виявляється, цю хустинку не можна було залишати в теплій воді, бо всі квіти та листочки, що так яскраво "квітли" на ній, розплелися та змішалися в один незрозумілий колір. я не знала що мені робити. як просити вибачення, що говорити? ! бабуся мене заспокоювала, голубила, витирала сльози, та я не могла заспокоїтися.

                  я заспокоїлась тільки тоді, коли бабуся з шафи дістала таку ж саму хустинку, з тороками, з великими червоними квітами та зеленими листками. виявляється, у бабусі завжди було дві однакових хустини.

                  тепер я закінчую школу, але більше ніколи я без дозволу дорослих нічого не роблю.

Похожие вопросы

Вопросов на сайте: 11076185