Українська література

Вопрос/Задача:

Вислів "це все одно, що на вербу по груші лізти" означає?

Ответы на вопрос

Ответ
Ответ разместил: Гость

це завдання спрямоване на визначення головної думки твору "чарлі і шоколадна фабрика" р. дала.

     

          «чарлі і шоколадна фабрика» - чарівна казкова повість р. дала, що розповідає про подорож малого чарлі на шоколадну фабрику загадкового містера вонки. головна думка твору досить повчальна та моральна: людина з особливими духовними цінностями, глибоким внутрішнім світом завжди має перевагу перед хитрістю та ненажерливістю.

          твір насичений різноманітними образами. на сторінках казки читач знайомиться із августом, улюблене занняття якого – поїсти; із розпещеною і примхливою верукою; із хлопчиком майком, що не може жити без телевізора. контрастом до всіх цих образів вситупає чарлі бекет – малий із небагатої родини, який наділений щирістю, теплотою, смиренністю та милосердям.

        саме завдяки своїй порядності та вірі у мрію головний герой зриває джек-пот, здобувши прихильність власника фабрики. історія дуже повчальна. навіть у таких родинах, які на перший погляд благополучними, де діти смачно нагодовані, гарно одягнені та мають іграшки, бувають проблеми. головне  у вихованні дитини – не фінансові радощі, а люблячі батьки, які можуть дати дитині належне виховання. саме тоді дитина виросте здоровою, щасливою, успішною та психологічно стійкою особистістю.

Ответ
Ответ разместил: Гость

ответ:

їде козак дорогою, дівку зустрічає,

витягнув папір з-за пазухи та їй читає:

„офіційно, так сказати, по цьому указу

кожна дівка козакові мусить дать по разу.

объяснение:

это с интернета

Ответ
Ответ разместил: Гость

оповідання з фразеологізмами

Ответ
Ответ разместил: dergacheva81

даний вислів означає те,що робота буде виконана без користі,не тим шляхом. бо ж ,якби ми полізли вербу,то ні в якому разі не знайшли б там груш.

Ответ
Ответ разместил: асема2005

аналог грецької фрази "сизифова праця"

Похожие вопросы

Вопросы по предметам

Вопросов на сайте: 13563631