Українська література

Вопрос/Задача:

"це все одно, що на вербу по груші лізти"- що означає цей вислів?

Ответы на вопрос

Ответ
Ответ разместил: Гость

ответ:

літературознавці стверджують, що поети розквітають раз на віку. якщо це справді так, то розквітом тичини є збірка "сонячні кларнети", яка назавжди увійшла до золотого фонду української літератури. у ній — жагуче захоплення красою і музикою світу, вона передає настрій закоханого в життя письменника, насичена загальнолюдськими мотивами. а ще митець оспівує кохання як одну і найшляхетніших рис людини.

у вірші "не дивися так привітно" йдеться про це прекрасне почуття, яке надає і юдині снаги, вселяє бажання жити. у своїй поезії молодий тичина прославляє любов, яка возвеличує людину, робить її щедрою на добро та ласку. вірш "не дивися так привітно" не назвеш ні сексуальним, ні еротичним, але в ньому присутні поетично одухотворені ці людські почуття. і саме одухотвореність робить їх поетичними і небесними.

автор відтворює найтонші відтінки настрою закоханої дівчини, передає зміни її психічного стану від радості і щастя, які викликає зустріч із обранцем, до смутку під того, що початок нового дня — схід сонця — несе розлуку з ним, та ніяковості, сю батько й мати, які встали зі сходом сонця, знайшли свою доньку у весняному соду, де буяють квіти-ласкавці.

образ головної героїні виписаний п. тичиною з великою ніжністю. це духовно багата особистість, щира у своїх почуттях до юнака й до світу, любить природу і спій край. юнак, якого вона покохала, гідний цього. він — ясний сокіл, тобто сміливий, сильний, мужній, справжній захисник і охоронець. та в ставленні до дівчини він ніжний, його дотики ласкаві, як шовк. юнак і дівчина — носії української ментальності, якій притаманна

Ответ
Ответ разместил: Гость

считаем, что "наложение ромба на сферу" означает то, что сфера изнутри касается всех 4-х сторон ромба.

сечение сферы плоскостью ромба удалено от центра сферы на 8 см

рассмотрим прямоугольный треугольник, образованный отрезком из центра сферы к ребру ромба в точке касания r = 10 см, радиусом вписанной в ромб окружности r и высотой h = 8 см, построенной из центра ромба к центру сферы.

по пифагору

r² = r² + h²

10² = r² + 8²

100 = r² + 64

r² = 36

r = 6 см

если радиус вписанной в ромб окружности 6 см, то высота ромба 12 см.

площадь ромба

s = a*h = 12,5 * 12 = 150 см²

Ответ
Ответ разместил: Гость
Где смелось там и победа-означает если тебе удалась победа то удалась
Ответ
Ответ разместил: kseniyazoloto

робити щось дарма , без смислу

Похожие вопросы

Вопросы по предметам

Вопросов на сайте: