Українська література

Вопрос/Задача:

Сочинение на тему"с кем поведёшься от то наберешься"

Ответы на вопрос

Ответ
Ответ разместил: Гость

тема: зображення жар – птиці, яка, перебуваючи у клітці, а потім, покинувши її, освітила все довкола у столиці і принесла людям радість і щастя.  

ідея: возвеличення краси екзотичного птаха, який робить всіх радісними, веселими;   засудження заздрості.  

художні засоби: епітети: чудесна жар-птиця,  ґава  старезна, без ока, та ще й кульгава, птаха екзотична, південна, до снігів незвична.

метафори: очима-намистинками,  золоту жар-птицю

порівняння: летіла все вище, так гарно, так вільно, як в найзолотішім, найкращім мультфільмі..

Ответ
Ответ разместил: Гость
Ренесанс (від латинського renascor — відроджуюсь) — епоха, що прийшла на зміну середньовіччю; епоха, коли відроджувалося західноєвропейське мистецтво і література. ренесанс спочатку виник в італії, а потім поширився у європі у хіv–хv сторіччях.   основною   рисою мистецтва ренесансу було повернення до античних зразків. повертається античний ідеал краси, особлива увага звертається на людську особистість як таку, її цінність. поширюються гуманістичні ідеї, світогляд людей поступово звільнюється від середньовічних догм.  у цей час європейська література творилася переважно латинською мовою. в укріїнській літературі того часу теж панувала латина, але деякі твори писалися книжною староукраїнською, старослов’янською та польською мовами.    до україни ренесанс дійшов пізно і не охопив усіх видів мистецтва. ренесанс існував в україні у хvі ст. як   естетична течія, яка злилася з українським бароко на початку хvіі ст. найскладніша проблема для кожного періоду — вироблення власного літературного стилю — так і не була розв’язана. серед найвідоміших представників українського літературного ренесансу були: павло русин, поет, що писав латинською мовою, письменник себастіан кльонович, що писав польською, та письменник, теолог та проповідник петро скарга.
Ответ
Ответ разместил: Гость

я вважаю, що це бути чесним собі, іншим людям. виконувати з трудом працю, іншим.

Ответ
Ответ разместил: esavinova66

в одной древней книге есть такие слова: "общающийся с мудрыми будет мудр, а кто дружит с глупыми пострадает".  поэтому важно какой круг общение ты изберешь сегодня и кто является твоими друзьями  т.к. от этого зависит как сложиттся твоя дальнейшая жизнь.  попробуй в этом направлении поразмышлять.

Похожие вопросы

Вопросов на сайте: