Українська література

Вопрос/Задача:

Продовжте висловлену думку. (8-9 речень) Теплими бувають не тільки чай, рукавички, ковдра. Теплим буває все: розмови, погляди, листи, люди. Це те особливе відчуття, яке дає нам сили жити, вірити, мріяти, любити...

Ответы на вопрос

Ответ
Ответ разместил: Гость

якщо б я потрапила, це б було чудесно та яскраво. я б одразу пішла на уроки, подивитись що зараз проходять учні, і взагалі як їх оцінюють. цікаво б було   скоштувати страви що раніше були на прилавках. десь у книжці я читала що раніше страви   були більш здоровими, й планета не так забруднювалась. а ще найголовніше. люди!

які вони? високі? стрнкі? гарні? а може взагалі якісь чудернатські? як вони вдягаються?

мені дуже б хотілось потрапити у таки дивовижну історії. подивитсь як люди раніше жили без інтернету телевізорів.)

Ответ
Ответ разместил: Гость

ответ:

соціально-побутовий художній твір - це твір, у якому йдеться про соціальні проблеми на фоні побутових подій. повість - це достатньо великий твір з більшою, ніж в оповіданні, кількістю героїв, показує велику кількість подій у достатньо великому часовому відрізку. приклад, повість і.нечуя-левицького "кайдашева сім*я" показуючи буденне життя (побут) селянської родини, письменник через низку подій показав соціальні проблеми того часу.

объяснение:

Ответ
Ответ разместил: Гость

для когось мрії стають орієнтиром до дій. комусь же слугують затишною місциною, куди можна втекти від реальності. можливо, то зовсім не мрії, а лише класний план дій і фантазії? чи потрібно взагалі мріяти?

в далекій спекотній африці живе звичайний хлопець. він одягнутий у джинси й футболку. але запал в очах робить його надзвичайним. а ще в нього на подвір’ї розміщується щось подібне на літак, навіть складно назвати це літаком, хіба що якимось недолугим кукурузником. має мотор і крила, але насправді не літає. проте хлопець переконаний, що настане час і він зможе підняти у повітря свою мрію. в будинку стоси креслень і малюнків. наш новий знайомий мріє, що колись його літак полетить, він зможе заробити достатньо грошей, щоб навчитись авіаційному ремеслу, а тоді точно потрапить до інженерного центру nasa. смішно?

ми живемо у жорстокому світі, і дивно, що поряд з нами досі існують мрії. я не хочу наводити прикладів з історії чи життя відомих людей, які б довели, що мрії мають бути якомога божевільнішими, і якщо у них вірити, то ті точно здійсняться. при погляді «з боку» все видається казковим, а мрії збуваються ніби за чарівної палички. і тобі здається «я теж класна(ий), і в мене все вийде», а запалу вистачає максимум на тиждень. якось не так уже й хочеться, і мрія перестає бути такою барвистою і подих від неї більше не перехоплює. напевно, це просто не та мрія, і треба шукати іншої.

Ответ
Ответ разместил: Dubrov5ky

Це дає нам підтримку у світі, можливість почувати себе потрібними ,за до цього життя набуває сенс, ми продовжуємо вчитися, пізнавати щось нове, знаходити друзів, та рідних для себе людей.

Похожие вопросы

Вопросы по предметам

Предмет
Упражнение 4. В каком порядке должны следовать
предложения, чтобы получился связный текст. Запишите с соблюдением пунктуационной нормы, графически объясните постановку знаков препинания.

1. Данька решил приступить к делу
тотчас же. 2. Воодушевленный успехом Данька попробовав забросить в стакан ложку его постигла неудача. 3. Ждать пока мама уйдет из дома, пришлось недолго. 4.К сожалению, кускового сахара в доме не нашлось, но Данька решив что для начала можно обойтись и без сахара начал упражняться . 5. Сначала все шло просто замечательно. 6. Данька налил в стакан воды поставив его себе на голову подошел к столу и взял ложку. 7. Вспомнив папин номер он достал из шкафа стопку тарелок стакан и ложку. 8. Стакан стоял так ровно что вода ни капельки не пролилась. 9.Он с энтузиазмом принялся репетировать. 10. Стакан свалился на пол окатив Даньку водой и вдобавок ко всему разлетелся вдребезги.
Вопросов на сайте: