Українська література

Вопрос/Задача:

Продовж речення. Українська мова й досі зберігає слова з літопису «Повість мину- Лих літ»: . Риси князя Святослава, які увіковічнили літописці: риси князя Святослава, які увіковічнили літописці

Ответы на вопрос

Ответ
Ответ разместил: Гость

хлібний ,хлібороб , хлібець, хлібок

Ответ
Ответ разместил: Гость

коли мій син приносить зі школи незадовільну оцінку, дружина трагедійно запитує в нього, що він там знову накоїв.

син видушує із себе, що вони з хлопцями каталися один на одному й наскочили на вчительку, а та злякалася й побігла.

мені цікаво, як швидко побігла вчителька, але я гашу свою цікавість і суворо кажу, що так робити не можна.

бабуся говорить онукові, що його батько ніколи так не робив, приносив додому тільки відмінні оцінки. я відчуваю, як блакитна дитина, викликана бабусею і мамою з небес, пурхає над моєю головою. а між іншим, коли б той блакитний янгол потрапив у наш 5-б, то не вирвався б звідти живцем. а якщо й вирвався б, то з обдертими крилами. і найбільше блакитного пір'я було б у моїх жменях.

Ответ
Ответ разместил: Гость

людина ніколи не буде самотньою   якщо вона вірить у бога. вона повина бути доброзичливою,лагідною,чесною,люблячою. старшим людям в тяжкій біді небути заздрісною 

Ответ
Ответ разместил: Гость

воля душі – це абстрактне явище, це порив бажання  людини до нових, чистих та прекрасних висот, без богемного бруду та отруйно „рожевої” фальші, які вичікують у кожному темному провулку нашого необізнаного та небезпечного життя.

воля душі – це ривок до небес, це пристрасна ейфорія людських почуттів, емоцій, переживань, вражень. вони невпинно, ніби в ритмічному танку: то поєднуються, то розділяються, то притягуються, то знов, відштовхуються.

Похожие вопросы

Вопросы по предметам

Вопросов на сайте: