Українська мова

Вопрос/Задача:

Зподаних речень замініть виділені слова звуконаслідувальними. 1.зозулине -куваання - м*яко линуло з гущавини лісу. 2.з кущів почулося загрозливе - гарчання - . 3.ще довго чулося з хати старе -кашляння- . 4.двері тихенько -рипнули- . 5.у кузні цілий день -гупає- і -дзенькає- .

Ответы на вопрос

Ответ
Ответ разместил: Гость

мій  будинок набагато  вище, ніж  у мого  друга.мій брат дуже високий.

я знаходилась нижче,ніж я думала.я не сама низька у класі.

дельфін живе глибше,ніж акула.ця річка дуже глибока.

сьогодні я відповідала набагато краще.

вчора я почувала себе гі

Ответ
Ответ разместил: Гость

треба берегти природу томущо якщо не було природи тоб не булоб нас от наприклат візмем дерев дереваж очищують повітря а якщо не було дерев тоб не було воздуху мі б вмели бувби тильки вуглекислий гас якщо чогось небуло тоб не булоб нас!

Ответ
Ответ разместил: Гость

жили були два півника. тук і тік. так вони дружили, що і сказати важко. але одного дня, коли вони збирали урожай до них підійшла лиха чаклунка, яка була перевдягнена в купця. вона не любила коли хтось дружить і вона хотіла їх посварити. ось вона підійшла до них і попросила води. коли тік збігав за водою, туку вона дала кукурудзу. звичайну на на вигляд кукурудзу. тук з'їв її і враз посварився з тіком. а сам пішов до чаклунки, прислужувати їй. тік довго   думав як врятувати брата і пішов його шукати. по дорозі він зустрів лося. він спитав в нього чи не бачив він такого не великого на зріст з червоним чубчиком півника? лось якраз бачив його і сказав куди він пішов. потім тік зустрів по дорозі голубку. розпитав у неї про тука і вона відповіла що його бачила. далі він прийшов до хати лихой чаклунки, коли тука вона послала працювати на город. він благав її, щоб вона повернула йому друга. чаклунка сказала йому:

  - гаразд. я зніму чари з нього якщо ти принесеш мені 150 лір*.

  - та де ж я візьму стільки грошей?  

  - незнаю, але ти повинен принести їх до півночі. якщо ти не принесеш їх до півночі мої чари посиляться і твій друг назавжди буде служити мені.

  і він пішов шукати 150 лір. до піночі він їх знайшов. точніше йому дала їх королева. вона йому. опівночі він приніс злій чаклунці гроші і вона розчарувала його брата.! кінець.

Ответ
Ответ разместил: ffffffffffffff52

1.зозулине ку-ку м*яко линуло з гущавини лісу.2.з кущів почулося загрозливе р-р-р-р .3.ще довго чулося з хати старе кахи-кахи .4.двері тихенько рип-рип .5.у кузні цілий день гуп-гуп і дзень-дзень . 

Похожие вопросы

Вопросов на сайте: