Українська мова

Вопрос/Задача:

Якій особі вказує привсійний займенник свій? !

Ответы на вопрос

Ответ
Ответ разместил: Гость

твір-нарис «моя мама - найкраща»

у мене найкраща мама в світі. ми з моїм братом михайлом дуже її любимо. моя мама - енергійна та сучасна жінка. їй тридцять п'ять років. вона добре виглядає та займається спортом. мама ходить в басейн, любить грати в теніс та бадмінтон. працює мама в
транспортній фірмі, в офісі. вона організовує перевезення різних вантажів.

мама працює багато. через це у неї мало часу, щоб готувати вдома їжу, прати та прибирати. тому всі в нашій родині навчилися самі себе обслуговувати, щоб мамі не доводилося за кожним доглядати. і це корисно, тому що
привчає до самостійності. а якщо в мами є час, нехай вона краще в'яже. мама чудово вміє це робити: вона зв'язала мені гарного светра, татові - теплі шкарпетки, а бабусі - шарф з квітами.

скласти твір на тему "моя мама - найкраща" пропоную так:

      моя мама -
найкраща. її звати інна і їй тридцять вісім років. вона дуже гарна. у неї світле коротко стрижене волосся, овальне обличчя, пухкенькі губи і прямий ніс. вона - справжня красуня. моя мама невеличка на зріст і дуже худенька.

  матуся працює державним службовцем. вона любить свою роботу,
проте дуже втомлюється на ній. моя мама - хранителька сімейного вогнища. вона завжди приходить на всім членам родини. моя мама дуже часто є нас випічкою, робить мені і сестричці сюрпризи. я дуже люблю свою матусю!  

Ответ
Ответ разместил: Гость

1.граматичні основи : марко здригнувся  і  підійшов до  танка.

2.речення складається з  двох простих речень.

 

1 речення : розповідне , неокличне , непоширене , непоширене , двоскладне , повне.підмет - марко , виражений іменником . присудок -  здригнувся , виражений дієсловом .

 

2 речення : розповідне , неокличне , поширене , двоскладне ,повне . підмет - (до)

танка , виражений імеником .присудок - підійшов , виражений дієсловом .

Ответ
Ответ разместил: Гость

біля паркану росте кущ калини.навесні він укривається цвітом,наче білою піною.листя калини ясно-зелене,тендітне.

  восени калина багряніє.серед широкого темно-бурого з рудими прожилками листя червоніють важкі катяги ягід.потім листочки ,а до калини частіше прилітатимуть пташки ласувати осінніми дарами природи.

Ответ
Ответ разместил: rolleck

присвійний займенник свій виконує дію і  відноситься до всіх осіб в однині і в множині. все залежить від того, в якому контексті вживається   данний займенник, адже він може бути як першої, другої так і третьої особи.

 

Ответ
Ответ разместил: madina123452

присвійний займенник свій може вказувати на всі особи в однині і в множині. все залежить від того, в якому контексті вживається   данний займенник. приклади:

 

я вчасно напишу свій твір.

ми пропустили свій обід, бо грали у футбол.

ти можеш позичити мені свій олівець?

як ви розумієте свій обов'язок добре вчитися?

вона відкрила свій щоденник, і

вони запропонували свій варіант вирішення проблеми.

Похожие вопросы

Предмет
Прочитайте текст. виконайте завдання (0,5 б.): (1) на нашому південному морі було мало островів. (2) їх щонайбільше набереться десятків зо два вздовж північно-західного узбережжя. (3) до цих островів належав і лебединий. (4) він ішов паралельно берегу кілометрів на тридцять, але в найширшому місці мав не більше як чотири кілометри. (5) східна сторона острова поросла густими очеретами та невисокими деревами, у яких гніздилося безліч чайок, мартинів і бакланів – цих ймовірно ненажерливих риболовів, яким соколиного висілка зчинили різного лиха. (6) поблизу цих пташиних осель траплялися часто лисячі нори, що йшли глибоко під землею. 1. із засобів між фразового зв’язку в ссц вжито: а) повтор слів; б) спільнокореневі слова; в) синоніми; г) сполучники; д) займенники 2. у ссц речення поєднані а) ланцюжковим зв’язком б) паралельним зв’язком в) ланцюжковим і паралельним. 3. укажіть, між якими реченнями засобами зв’язку є вказівний займенник разом із повторюваним словом: а) 1 і 2; б) 2 і 3; в) 3 і 4; г) 4 і 5; д) 5 і 6. 4. що таке ссц? а) абзац; б) група речень, поєднаних однією темою; в) група речень, поєднаних за змістом і граматично. 5. переставте речення так, щоб вони становили ссц. відновлений текст перепишіть, розставляючи розділові знаки, уставляючи пропущені букви (5 б.): а то раптом одне лис…нятко тобі здається саме те найхоробріше яке колись надумало поласувати зловл…ною рибою поч….нає бігати за трьома іншими і вони моторно тікають не . руденькі з лискучою шерстю з гострими вушками вони бігають одне за одним в…селою вервечкою наввип…редки а то на землю догори лапками перев…ртаються знову схоплюються. на з…леному лузі поцяткованому білими ромашками біля самісінької синьої річки граються лис…нята. і ввижається що звірята граються в піжмурки і навіть піс…нька звідкись пр…чувається котилася торба з високого горба а в тій торбі хліб паляниця хто буде жмуриться н…відомо хто співає піс…ньку а таки пр…чувається! 6. апостроф треба писати в усіх словах у рядку (0,5 б.): а) слов…янство, спом…янути, валер…янка, св….ятечко; б) славослів…я, бур…янець, зв…язаність, бр…юллов; в) перев…язаний, безриб…я, св….ячений, паруб…яга; г) сап…янець, безправ…я, бар…єрний, з…їздити. 7. спрощення в групах приголосних позначається на письмі в усіх словах у рядку (0,5): а) захис…ник, корис…ливий, кіс…лявий, ціліс…ний; б) щас…ливий, наїз…ник, об лес…ливо, прихвос…ні; в) ненавис…ний, хрус…нути, хвас…ливий, пристрас…ний; г) тиж…невий, перехрес…ний, аванпост…ний, радіс…ний. 8. виконайте розбір за будовою таких слів (1 б.): стишено, роз’яснити, святечко, писав. 9. виконайте словотвірний розбір слів (1 б.): чудово, ковальство, премудрий, синь. 10.виконайте фонетичний розбір слів (2 б.): щебінь, сутеніє.
Вопросов на сайте: