Українська мова

Вопрос/Задача:

Діалог на тему "на уроці української літератури вивчаємо дієслово"

Ответы на вопрос

Ответ
Ответ разместил: Гость

люблю осінь.  осінь чарує мене своїми кольорами. на деревах тріпочуть перші жовті листочки, потім червоні, багряні, золоті. достигли сливи, груші, яблука. в повітрі пахне медовим ароматом. ще чорнобривці, жоржини поспішають доцвісти. іде дощ. тоді дощ на сніг обертається, і настає зима. і лише горобина радо буде пригощати дроздів, синиць своїми червоними .

     

Ответ
Ответ разместил: Гость

[tex]сергей12 хорошист на землі існує багато місць, де хотілося б побувати. особливо чарують місця на півдні. там дійсно добре! добре відпочивати там. принаймні для мене. але жити все-таки краще вдома. для мене немає нічого краще своєї батьківщини. я тут живу, тут моя родина, тут моя земля. я вже їхав надовго за межі країни і вже через півтора місяці сходив з розуму від ностальгії. там, звичайно, було добре, але я нудьгував по своєму будинку. як тільки я опинився на батьківщині, зітхнув з полегшенням - так, удома все-таки краще!

Ответ
Ответ разместил: Гость

безмежна сила книги. без неї людина слiпа. книга вiдкриває перед людьми великий свiт. протягом усього жиiття ми звертаємося до книжки. згадайте свою улюблену першу книжечку, коли ще ви були зовсiм малень-кими i не вмiли читати, а вже iз задоволенням розглядали малюнки, впiзнавали улюблених героїв, складали про них цiкавi iсторiї.

і коли вже навчилися читати,— масте змогу самi поринути у захоплюючий свiт книг. тому, що книги — вашi друзi. вони здатнi викликати великi почуття, глибокі переживання.

— як ви думаєте, чи завжди iснували книги?

— давним-давно книг не було на землi, люди не вмiли ні читати, нi писати. а для того, щоб передавати iнформацiю, вони малювали малюнки на стiнах печер. пізніше люди почали писати на глинi, яку потiм сушили та випалювали на вогнi. проте, такi «книжки» були дуже важкими i незручними. згодом люди навчилися робити книги з тонкої телячої шкiри. на виготовлення такої книги потрiбнi були шкури з цiлої череди телят. тому такi книги були дуже дорогими i їх могли собi купити тiльки багатi люди. отже, потрiбно було шукати дешевий та простий матерiал для книг.

в африцi вздовж рiчок є густi заростi болотяної рослини папiрусу. спочатку його використовували лише на будiвництвi. а згодом додумались так обробляти волокна рослин, що почали виготовляти з них папiр. вiдтодi з’явилися сувої з папiрусу. писати на них було зручно, але через декiлька років такий сувiй ламався та розсипався.

справжнiй папiр, на якому пишуть i сьогоднi, люди навчилися виготовляти двi тисячi рокiв тому. першi книги були рукописними, тому одну книжку часом писали по кiлька рокiв.

за часiв київськоi русi князь володимир святославович вiдкривав школи, спецiальнi майстернi, де переписували книги. а за часiв князя ярослава мудрого у києві при софiївському соборi була заснована перша у київськiй русi бiблiотека.

у хiii столiттi в європi навчилися виготовляти папiр. в серединixiv  столiтгя в нiмеччинi запрацював перший  у європi друкарський верстат майстра йоганна гутенберга. вiдтодi друкарнi з’явилися в iнших країнах.

першодрукарем в українi був іван федоров. за своє життя вiн видрукував лише кiлька книжок. серед яких є i перший слов’янський «буквар».

ось така iсторiя виникнення книги. тепер книга — всюди поруч iз нами. вона — ваш друг i порадник.

 

Ответ
Ответ разместил: oksankalahutina5

- під час розмови, ми вживаємо безліч дієслів, проте цього навіть не помічаємо

- так і є, і звичайно ж без дієслів ми б не могли виразити свою думку. 

- коли читаєш будь який твір, то помічаєш, що автор більш за все вживає у мовленні дієслова, адже вони здатні передати всю суть дії

- значення дії додадає тексту виразності, значимості та цікавості.

- дієслова змушують до дії, будь якої. і це надає життю зміста.

Похожие вопросы

Вопросов на сайте: 13432702