Українська мова

Вопрос/Задача:

Запиши килька прикметникив у множини основи яких закинчуються буквами н ш г х ж ч

Ответы на вопрос

Ответ
Ответ разместил: Гость

[п о п р о ш ч а л о с']

[й а с н е]

[с о н ц е]

Ответ
Ответ разместил: Гость

у кожної людини дуже багато справ. і якщо вона не виконала  її   вчасно, то втратила  свій дорогоцінний час. а часом треба дорожити. тому що на наступний день справ буде ще більше. і їй  буде шкода втраченого часу. а згаяний час вже не можна повернути. наприклад  я,використовую кожну вільну хвилину з користю і намагаюся не відкладати роботу на завтра.

 

Ответ
Ответ разместил: Гость

моє улюбленне заняття - це малювання.

спочатку я тривалий час розмірковую над сюжетом. картини видатних художників, придивляюся до людей на вулиці та в приміщеннях. і ось ідея твору вже оселилась десь глибоко у душі.

  тоді я беру полотно, фарби, олівець, палітру та воду.

  спочатку олівцем я роблю нарис. а, потім змішавши фарби,удосконалюю малюнок.

  ще декілька дней поспіль свій твір і виправляю помилки. а потім   виношу на суд ближніх і просто знайомих.

  малювання - улюбленне заняття, яке не терпить метушні. 

Ответ
Ответ разместил: strume54

червоні

хороші

довгоногі

гарячірішучізаячіведмежістаршілихі

 

 

Похожие вопросы

Вопросы по предметам

Предмет
Вправа 32. Встановити тип семантико-синтаксичних відношень між час- тинами безсполучникових складних речень. Поставити потрібні розділові знаки й пояснити вживання їх. Зробити 1,4,9,14 речення 1. Вогонь виходить з темної льодини грім визріває в ложі тишини.. (Павл.). 2. Добрий все бачить лиш добре підлий лиш підле у других (Фр.). 3. Життя росте лишены з любові лишень краса людей навчає жить (Павл.). 4. Цвітуть сади біліють хати, а на горі стоять палати, неначе диво (Т. Ш.). 5. Кинь ячмінь у болото вбере тебе в золото (Н. тв.). 6. Учись на старість буде як знахідка (Н. тв.). 7. Поглянь народ твій-раб з рабів, чужи- ми й рідними забутий, гние віки в недолі лютій і віру в долю загубив (Олесь). 8. Законів боротьби нікому не зламати закони материнства не перемінить (П. Т.). 9. Iсторії ж бо пишуть на столі ми ж пишем кров'ю на своїй землі (Кост.). 10. Крізь вікна книг свободи світло ллеться майбутнього видніє далина (Павл.). 11. Найогидніші очі порожні найгрізніше мовчить гроза най- нікчемніші дурні вельможні найпідліша брехлива сльоза (Сим.). 12. Ось послухай десь за гаєм соловей заплакав враз (Олесь). 13. Проминуло за весною літо все навколо золотом повите (Заб.). 14. Побачив шпака знай весна біля порога (Н. к.). 15. Вже темна осінь надійшла зів'ялий лист паде по листю повагом до нас грізна зима іде (С. В.).​
Вопросов на сайте: 13437639