Українська мова

Вопрос/Задача:

Чому щавель пишеться з малої літери!

Ответы на вопрос

Ответ
Ответ разместил: Гость
«землю сонце прикрашає,а людину-праця»,-каже народна мудрість.навіть маленьке діло ніколи не залишиться не поміченим.тому краще виконати навіть невеличку роботу,ніж сидіти без діла.час спливає дуже швидко,а змарнований час не наздогнати. треба не лінуватися та з любов`ю братися за будь-яке діло,тоді праця приноситиме користь і задоволення.
Ответ
Ответ разместил: Гость

добре ім’я і честь  — найцінніші скарби на землі. їх  не можна купити навіть за великі скарби. вони  здобувається тільки чесним життям. коли народжується дитина, їй ім*я. вона  все життя повинна жити чесно, гідно i красиво, пам'ятаючи своє ім'я і не заплямовувати його поганими вчинками. прислів'я : «добре ім'я краще за багатство» говорить само за себе – ніяке багатство не може бути краще за добре ім'я людини. а добре ім'я людини – це її добрі справи, вчинки .

Ответ
Ответ разместил: Гость

якщо у день тепло, а до вечора стане тепліше - літо переспорило зиму, а якщо у день холодно, а до вечора стане холодніше, то зима.

 

ранній сніг - на ранню й теплу весну, якщо сніг сухий - літо буде погоже, чим сухіший і тепліший початок жовтня, тим пізніше настане зима

Ответ
Ответ разместил: polinagupalo200

потому что это не имя собственное

 

Похожие вопросы

Предмет
Вопросов на сайте: 13551458