Українська мова

Вопрос/Задача:

Напишіть текст на тему пригода у моєму дворі потрібно на завтра

Ответы на вопрос

Ответ
Ответ разместил: Гость

огорожа -  паркан з кілків, жердин, вбитих у землю густо одне біля одного.

резиденція - місце перебування уряду, керівників держав і високопоставлених осіб. 

Ответ
Ответ разместил: Гость

учитися-учитель,учительська.

Ответ
Ответ разместил: Гость

    люди зробили дуже ьагато поганого природі.всьому світу треба просити пробачення у природи за те що вони будують заводи, фабрики, машини, викопують і ріжуть дерева, з а те що винищують її потроху. народжуються діти які дуже хворі, або шкіра в них як крильця у бабочок, чи алергія на все пібряд.отже, людині треба вибачитись за все те що вона робить поганого природі!

Ответ
Ответ разместил: dlazech1979

вчора ми з хлопцями грали у футбол у нашому дворі. і раптом до нас прибігли дві дівчинки, які бавились на сусідньому дитячому майданчику: даринка, сестричка капітана нашої команди матвія, і її подружка юля. вони, переьиваючи одна одну, закричали:

  - хлопці! хлопчики! іть! там кошеня залізло на дерево, а злізти тепер боїться! воно таке маленьке! вона таке миле! біднесеньке! нявчить!

ми всі гуртом побігли туди, і побачили маленьке руде кошеня, яке тремтіло на дереві. воно вчепилось всіма чотрима лапами за гілку і тихесенько нявкало від страху.

матвій сказав:

  - гаразд, хлопці! давайте тваринці! сергійко та артем, підсадіть-но мене, будь

він  спритно ухопився за нижню гілку дерева, підтягнувся, і вже за кілька секунд був біля кошеняти. він простягнув руку, щоб узяти його, але кошеня злякано зашипіло і спробувало дряпнути матвія лапкою.тоді матвій крикнув хлопцям унизу:

  - киньте мені якусь куртку, чи щось таке!

  - я свою! тільки хай хтось кине! - даринка подала артемкові свою курточку, і артем влучним кидком відправив куртку просто у руки матвію.

матвій вчепився ногами за стовбур, взяв куртку двома руками, і раптовим  швидким рухом накрив нею кошеня. кошеня голосно і ображено нявкнуло. матвій обережно загорнув його у куртку, притиснув до грудей, і притримуючи однією рукою, почав спускатися з дерева.

поклавши кутрку на землю, діти повільно розгорнули її. кошеня якусь мить роззиралоя навкруги, а тоді раптом схопилося з місця, і сховалось у кущах.

і хоча воно ніяк не виявило своєї вдячності дітям, та все ж діти були щасливі, що змогли кошеняті.

Похожие вопросы

Вопросы по предметам

Вопросов на сайте: