Українська мова

Вопрос/Задача:

За яких умов непоширєна обставина не відокремлюється?

Ответы на вопрос

Ответ
Ответ разместил: Гость

чи ви замислювались коли-небудь, що робить успішних людей успішними? не раз звичайні й прості люди досягали визначних вершин. то, в чому ж секрет успіху відомих особистостей і чи обмежується він удачею і талантом?

пошук своїх талантів та справи, якою подобається займатися – заняття нелегке. дивлячись на інших, ми деколи думаємо, що успіх дістався їм за рахунок везіння і вроджених якостей. безумовно, це так. але не варто забувати, що в житті багатьох успішних людей був період, коли вони не знали напевно, де знайдуть себе і чим повинні займатися.

ми багато говоримо про те, що ніхто не досягає вершин сам. кожен великий лідер мав команду підтримки за спиною, що завжди , надихала і раділа перемогам разом з ним. це природно для людей – потребувати підбадьорення чи поштовху, і найближчі коло вас – надзвичайно важливі! чи є поруч з вами ті, хто відмовиться дати вам програти?

ми працюємо, навчаємось та інколи навіть не знаємо про минуле людини, досягнення, захоплення чи таланти.

Ответ
Ответ разместил: Гость

я  хочу  жити  так,  щоб  серце  билось в такт з гарячим  серцем  рідного  народу, щоб квітка й колосок, з криниць ясних ковток були  мені  не в  борг, а в нагороду.

на жаль я можу розставити тільки розділові знаки : (

 

Ответ
Ответ разместил: Гость

не вихована катя, тому що вона почала розмовляти з галинкою не спитавши, вона вільна чи ні.не дозволяла галинці й слова сказати.можливо їй це було не цікаво слухати.а потім ще назвала галинку не вихованою.хоча вона вибачилась перед катею.

Ответ
Ответ разместил: золотое5руно

якщо обставини не мають уточнювально-обстанного значення, то вони не відокремлюються

Похожие вопросы

Вопросов на сайте: