Українська мова

Вопрос/Задача:

За яких умов непоширєна обставина не відокремлюється?

Ответы на вопрос

Ответ
Ответ разместил: Гость

батько та ненька - найрідніші. вони дали нам життя. батьки навчили нас вимовляти перші слова, робити перші кроки, вони передали нам свої знання та уміння. батько та мати вчать нас добру і подолати життєві труднощі. батьки та діти-це одне ціле, яке нічим не роз"єднаєш. вони чекають від нас любові, ласки, поваги, доброти. все це сповнює їхнє життя радістю. я люблю своїх батьківі вони всі зусилля, щоб я росла/ріс людиною з великої літери.

Ответ
Ответ разместил: Гость

                                        омріяна екскурсія

    я дуже люблю їздити на різні екскурсії. я мрію побувати на екскурсії у місті львові.

    наша школа на канікулах поїде туди на екскурсію. я хочу побачити старий львів. ознайомитися з історією та архітектурним обличчям міста, соборів, парків, фортифікаційних споруд. хочу піднятися на високий замок, де колись стояв княжний замок.мрію відвідати личаківський цвинтар.

      ось моя мрія. 

     

Ответ
Ответ разместил: Гость

українська держава переживала різні часи, часто дуже складні. коли здавалося, що більше не існує ні країни, ні нації. заборонялося писати, друкувати, навіть розмовляти українською мовою.

але навіть у такі часи знаходилися люди, які будили народ, нагадуючи хто ми є. наша нація пережила не одне століття пригноблення, тому нам складно бути гордими за свою батьківщину. майже половина людей не вміють розмовляти рідною мовою, як же їм боліти душею за україну та за українську націю. більшість населення ще кілька років назад сумувала і була придушена звісткою про розпад срср, гадала, що тепер життя неможливе. але ми вижили !

вже зараз люди починають розуміти, що ми -українці. діти, що народжуються, вже не знають національного приниження. ми вивчаємо рідну мову, рідну історію, своїх видатних людей. ми знаємо, що нам є чим і ким пишатися. нам є на кого рівнятися.

вважаю, в української нації є майбутнє і воно залежить від нас !

Ответ
Ответ разместил: золотое5руно

якщо обставини не мають уточнювально-обстанного значення, то вони не відокремлюються

Похожие вопросы

Вопросов на сайте: