Українська мова

Вопрос/Задача:

Від слів хліб, син, брат, сестра утворіть похідні із суфіксами зменшиності та пестливості, а потім згрубілості. побудувати речення з ними речення.

Ответы на вопрос

Ответ
Ответ разместил: Гость

прислів я "усякий свого щастя коваль" я розумію так, що тільки від людини залежить як він проживе це життя : буде він щасливий, або навпаки нещасний. і якщо ти будеш сидіти влдома "на печі" на нічого не робити, то щастя до тебе не прибіжить, треба заслуговувати на кожну краплину того людського щастя. і саме як ти будеш діяти, саме такого розміру буде твоє щастячко.

Ответ
Ответ разместил: Гость

  цікаво, що було б, якщо я була призедентом україни? ну над цим питанням я подумаю добрячею

  ну по-перше я б поставила но ноги державу.цікаво як би я це зробила? я б знизила ціни і підняла заробітну плату.або навпаки ціни так би і залишилися але я би підняла все одно зарплатню.ну це я зробила би для того, щоб у людей піднялася до мене довіра.потім би я тим людям які без житла або що.я би зробила так щоб людям жилося гарно, щоб задовілнялися всі їх потреби, але у рамках розумного.

  одже я думаю, що все таки я би зробила державу велику та могутню. 

Ответ
Ответ разместил: Гость

вишивка - це духовний символ українського народу. вишівкою прикрашають одяг і речи побуту. але вишівка не тільки існує як прикраса, а ще як оберіг. дівчата вишивали речи собі на весілля, проводжали любимого в похід, вишивали оберег, сорочку. майже кожна область, кожен район, часто і окремі села з покоління в покоління, від матері до дочки надавали перевагу тому чи іншому орнаменту.

Ответ
Ответ разместил: amanamisa1

хліб-хлібець-хлібище

син-синок-синище

брат-братик-братище

сестра-сестичка-сестрище

нема, бачите, рідної неньки, нікому було і шматочок хлібця дать небозі

він вхопив синка, посадив на коліна і пригорнув його свіже личко до свого блідого лиця

як приїхав братик та до сестриці в гості, та поставив кониченька та на довгім і

  на горизонті появилася моя мила двоюрідна сестричка олена

 

Похожие вопросы

Вопросов на сайте: