Українська мова

Вопрос/Задача:

5речень з однорідними членами речення

Ответы на вопрос

Ответ
Ответ разместил: Гость

як прекрасно йти тоненькою стрічкою стежини і, забуваючи про все, розчинятися у величній красі лісу! він ніби то розкриває для тебе свої обійми, і ти завмираєш в німому здивуванні. тиша захоплює тебе. ти стоїш непорушно, немов чекаєш чогось. але налітає вітер, і все відразу оживає. пробуджуються дерева, з себе сонячне листя - листи осені і лісу. ти чекав їх так довго! перебираючи кожен листок, врешті-решт, знаходиш лист, адресований лише тобі.   про що  думає ліс? про що мріє? вдивляючись в і прожилки кленового листа, можна про все взнати: ліс пише тобі про літо з сонцем, яке сміється, і солов'їних трелях, про весну з її першими кольорами, журавлями і квітучими деревами. про чарівницю-зиму, яка незабаром прийде, накриє ліс своїм сніговим килимом, і він заблищить на сонці.   поки ж ліс живе в осені і радіє кожній миті, не звертає уваги, що пливуть дні, місяці. і осень змінюється. вона все частіше сумує і  плаче осіннім дощем. а як дивно сидіти в лісі під ялинкою і спостерігати за сріблястими краплями! дощ наповнює ліс неповторною свіжістю. тобі зовсім не сумно, навпаки - ти радієш, коли раптом бачиш маленькі різноколірні гриби, які непомітно з'явилися під деревом.   твоя душа злітає високо до небес. і це відчуття польоту ти ховаєш глибоко в серці, щоб донести його до наступної осені, а може, щоб пронести крізь усе життя.

 

 

постав будьласка "і" пліз

 

Ответ
Ответ разместил: Гость

скромність завжди прикрашала людину. нехай говорять, що зараз такі часи, що скромність не сучасна, але не варто змішувати поняття скромність та (застенчевость - не перекладу). потрібно навчитись презентувати, предсталяти себе без зайвої скромності, але і без навязливої поведінки. потрібно заявляти про себе вчинками.

Ответ
Ответ разместил: Гость

рідна мова живе з людиною всюди і завжди, без неї, як і без сонця, повітря, води, рослин, людина не може існувати.немовля з перших днів свого існування чує рідну мову від матері, а потім, підростаючи, повторює перші пестливі слова.

Ответ
Ответ разместил: kzifi

діти доторкалися до колосків руками, гладили, цілували їх.

велика родина – це мама і тато, дідусь та бабуся, братики й сестрички.

і пада сніг лапатий, волохатий спокійно й величаво над селом 

  мене везуть у царство трав, річок і таємничих озер

перший сніг! хтоне пам ‘ятає його, першого, білого, аж голубого, пухнатого, м якого

Похожие вопросы

Вопросов на сайте: