Українська мова

Вопрос/Задача:

5речень з однорідними членами речення

Ответы на вопрос

Ответ
Ответ разместил: Гость

нора-нірка,гора-гірка,школа-шкільний,робота-робітник,ходити-хід

Ответ
Ответ разместил: Гость

у наш час люди не мають рамок в тому, що добре, що погано. вони роблять усе, не думаючи про наслідки, не думаючи, що можливо вони роблять іншим боляче. саме тому, вони не мають совісті. вона не мучає їх щоночі, вона не каже їм, що так робити не можна і це бачачи те, що одна людина робить погано, інша подумає: "а чому йому можна, а мені - ні? ". і так формується суспільство без моральніх цінностей, без сумління. суспільство, для якого слова "правда" та "совість" нічого не значать. ще тарас шевченко попереждав нас про це:  

"оглухли, не чують;

 

кайданами міняються,

 

правдою торгують."

тому потрібно прийти до тями і зрозуміти, що кожна людина складає суспільство, і воно повенне бути здоровим і чистим. тож потрібно почати з себе 

Ответ
Ответ разместил: Гость

моя подруга мріє стати модельєром. сьогодні вона прийшла додому засмучена й сказала, що викладач у технікумі, де вона навчається, запропонувала їм створити концепцію сучасної моди. і от дівчина сидить розгублена і не знає, з чого почати. я щиро хочу подрузі. і отже, роздумую тепер над цим складним завданням. якою має бути сучасна мода? причому мене питання цікавить ще й тому, що я намагаюся дотримуватися моди й не хочу при цьому виглядати погано.  перефразовуючи відоме російське прислів'я, хочу сказати: нове — це старе, яке вже добре забулося.  якою має бути сучасна мода. то, може, варто просто пригадати, що сама я люблю одягати. ось висять на спинці стільця мої не такі вже й нові джинси. варто подякувати тим жінкам, які перші наважилися одягти штани. це немовби відкрило для жінки нові боки життя, дозволило стати більш активною, динамічною. я сама люблю одягати зручні джинси. отже, тепер я розумію, що мода повинна створювати зручні речі. жінка мусить почуватися комфортно, а не так, як почувалася б, будучи затягнутою у щось металево-шкіряне з клаптиками і вервечками. однак, кожна жінка прагне бути красивою, і, значить, зручні речі мусять бути красивими, якісними, добре пошитими, сучасними, врешті. крім того, мода повинна враховувати індивідуальність, адже не кожна жінка може собі дозволити міні-спідницю, так само як не кожна красиво виглядатиме в максі!   отже, роблю висновок про те, що мода має бути різною! вона має залишати простір для творчості й індивідуальності, а не перетворювати всіх на однакових істот, ніби випущених з одного конвеєра!

Ответ
Ответ разместил: kzifi

діти доторкалися до колосків руками, гладили, цілували їх.

велика родина – це мама і тато, дідусь та бабуся, братики й сестрички.

і пада сніг лапатий, волохатий спокійно й величаво над селом 

  мене везуть у царство трав, річок і таємничих озер

перший сніг! хтоне пам ‘ятає його, першого, білого, аж голубого, пухнатого, м якого

Похожие вопросы

Вопросов на сайте: