Українська мова

Вопрос/Задача:

Як правильно відповісти чи відмінюється числівник після слова дорівнює?

Ответы на вопрос

Ответ
Ответ разместил: Гость

мова-це найважливиший засиб спилкування людей,вираження и повидомлення йх думок ,почуттив: це безперечлывый процес пизнання свиту.мова- явыще суспильне суциальне .ридна мова е найнеобхиднишою умовою формування сутности людыны.

 

Ответ
Ответ разместил: Гость

на небо насунули темні грозові хмари . вони пливли швидко, набігаючи одна на одну . небо враз потемніло. здійнявся шалений вітер,заушуміло гіля дерев . у повітрі закружляло тистя. на землю впали перші краплі дощу. небом прокотися гучний грім , і

розпочалася гроза

 

Ответ
Ответ разместил: Гость

літом у селі на ганку,ледарь-кіт дрімає зранку.аж геть, гомін, ґвалт і гам,щось десь трапилося там.відкриває потихеньку,ліве око і близенько,бачить бійку двох хвальків,сірих грязних горобців.“я сміливіший за тебе,на землі я, чи у небі,всіх порву я мов собака”-каже перший розбишака.“де тобі, я сам хоробрий,не знайти по самий обрійз ким зрівнятись міг би я”-друге каже гороб’я.захвативши їх в охапку,бійці кіт поставив крапку,пощастило малюкам,розбишакам і хвалькам.врятувались від зубів,та позбулися хвостів.ось про що розмова, діти,так у світі треба жити,щоб тебе не за словами цінували, а ділами.

Ответ
Ответ разместил: лимон2509

                            так   відмінюється           .наприклад,: до   одного додати   один дорівнює двум

Похожие вопросы

Вопросы по предметам

Вопросов на сайте: