Українська мова

Вопрос/Задача:

Твір мініатюру (якби я був чарівником )

Ответы на вопрос

Ответ
Ответ разместил: Гость

кожній людині   мила своя сторона. на рідній землі людина почувається господарем. тут вона наполегливо трудиться, отримує задоволення від життя. на чужині людина завжди почувається незатишно, залишається чужою, сумує за своєю домівкою. там вона ніколи не почуватиметься вільною та щасливою. їй не вистачає тепла рідного дому, друзів. лише рідна земля дарує кожному з нас впевненість у собі.   любіть свій рідний край,свою землю! тому і кажуть в народі: «на чужому полі не матимеш волі».

Ответ
Ответ разместил: Гость

      в українських віршах та творах часто можна зустріти вислів"українська пісня-душа народу",та чому саме так?

      український народ є одним з найспівучіших народів світу.як приємно в українських селах бачити,коли уся родина збирається наприкінці важкого дня і співає народні пісні. та що ж скривається за рядками цих пісень? кожна пісня-це час радощів або смутку, таємничості або відкритості. у кожній пісні немов вкладена частинка життя; почуття, які просто неможливо тримати  у собі. наприклад, у колискових мати висловлює свою любов до немовля; у веснянках народ радіє з приходу весни.за народними піснями можна зрозуміти, який характер у народу,як люди ставляться один до одного та до природи.

      одним словом,в пісні вкладена уся душа,мудрість та багатство українського народу.

       

        решаешь "підсумкові контрольні роботи"?

          с пунктами я сама не разобралась!

Ответ
Ответ разместил: Гость
Було тихо й жарко. птахи летять вдень, а вночі відпочивають. загадки: вдень у небі гуляє, ввечері на землю сідає.(сонце) влітку наїдається, взимку відсипається. (ведмідь) навесні тебе радую, влітку прохолоджую, восени годую, а взимку грію.(дерево)
Ответ
Ответ разместил: хотам3

якщо б я був чарівником, то робив би тільки добрі справи. добрі справи - це зцілювати, вчити, будувати для людей. люди бувають добрі і злі, тому-то потрібно пам'ятати, що доброта завжди перемагає зло. тому-то всі війни закінчуються миром і взагалі ніколи не починалися. якщо б я був чарівником, то робив би так, щоб вранці в кожен будинок заглядав сонячний промінчик і наділяв старших людей ідітей енергією і добром.

Ответ
Ответ разместил: ghvghbb

якщо б я був чарівником, всю землю зробив би зеленої: дерева, луки, квіти, а зиму залишив би білою-білою. і в цьому красивому світі не було б бідних, злих, поганих людей. я всім дарував би здоров'я, гроші і тоді люди стали б добрими, чуйними, чуйними. а головне - зробив би так, щоб всі мертві встали з могил і без чарів стали б найкращими, тому що ті люди, які потрапили в пекло, дізналися б про страждання грішників на том світлі. от якщо я був би чарівником, то одним рухом руки стер би з лиця землі наркотики, алкоголь, сигарети, а замість них посадив би фруктові сади, щоб діти вдосталь наїдалися вітамінами, пили б завжди натуральні соки і росли б сильними і розумними. багато хто не вірить в загробне життя - я дивуюся таким. як можна думати, що людина зникає назавжди що завжди вірте богові, читайте біблію, не пийте, не паліть, бідним. тоді наше життя буде райської без чарів. здійсняться всі бажання і на цьому світі, і на том!

Похожие вопросы

Вопросов на сайте: