Українська мова

Вопрос/Задача:

Продовжити твір я вважаю, що у стосунках молодих людей головне - кохання і не треба звертати увагу на соціальний стан коханої людини

Ответы на вопрос

Ответ
Ответ разместил: Гость

офіціант поставив підніс клієнту під ніс.

Ответ
Ответ разместил: Гость

відповідь:

діти на майдані: співали,танцювали, декламували

пояснення:

Ответ
Ответ разместил: Гость
Єдуже багато пір року, але моєю найулюбленішою є весна. тому що там розквітають красиві квіти, з'являються підсніжники- це найперші квіти.також весна красива молода,захоплююча, для дітей добра тим,що в травні відзначають різні свята.це-травневі свята,день перемоги,перше квітня йміжнародний жіночий день,пасха й звісно останній дзвоник-найпрекрасніше свято тому що діти прощаються нарешті з школою,їх чекають незабутні,фантастичні,чудові,неймовірні,найкращі літні канікули.і також ця красуня відмінна від інших тим, що все навкруги оживає, звірі від зимового сну,прилітають надзвичайно співучі птахи,як соловей, зозуля,шпаки-вони співають просто неймовірно.а, які різноманітні голоси!
Ответ
Ответ разместил: diarryfokks
Адже  соціальний  стан  завжди  можна  виправити,  а  щире кохання  -  одне..  головне  чим  є  людина  для  тебе.  розумна  та  кмітлива  людина  завжди  зуміє  знайти  роботу  відповідно  до  власних  здібностей.  це  не  проблема. несправедливо  відмовлятися  від  власного  щастя тільки  через  соціальну  нерівність.

Похожие вопросы

Вопросов на сайте: