Українська мова

Вопрос/Задача:

8речень з дієприкметниковимзворотом

Ответы на вопрос

Ответ
Ответ разместил: Гость

  мені неодноразово доводилось бачити живого слона. найбільше мене вразив його хоббот.

    слон-це найбільша сухопутна тварина на землі. хобот для слона відіграє більшу роль чим рука для людини. адже ним він дихає,харчується,виражає свої емоції,пересуває тяжкі предмети. під час небезпеки слон ховаж свій хобот згортуючи його. тому що втрата хобота загрожує тварині гибеллю. відомо два види слона африканський та індіський. слони живуть невеликими . якщо член сім"ї потрапляє у халепу,то інший обов"язково визволить його, навіть якщо це буде заргожувати йому життю.

    загалом слони дуже розумні та добрі тварини-велетні. 

Ответ
Ответ разместил: Гость

  здорові зуби це частинка нашого здоров"я. головне знати як про них піклуватися!

    перш за все встаючи рано треба ретельно почистити зуби, таке піклування слід повторювати вечері коли лягаєш спати. шкідливі продукти це солодощі, їх слід вживати в міру,бо як відомо вони викликають карієс. один раз в рік, а якщо ї є потреба треба відвідувати стоматолога. також важливо і використовувати зубну пасту,яку треба підбирати по віку. зубна щітка повинна бути під тип зубів. 

    я дотримуюсь усі правила догляду за зубами. таким чином і піклуюсь про своє здоров"я.

Ответ
Ответ разместил: Гость

по весни першымы почынають квитуваты пролиски,прымулы,гиацынты.уси квиты весны на першый погляд дуже нижни, але це не так.не дывлячись на  пэрэмины погоды  витэр,сниг,холодный дощ,як тилькы проглянэ сонечко першоцвиты пидиймають свои головки до горы тай почынають красуватысь.  та их блоговухання  ростыкаеця по долам, та опушкам веснянного лису. и перши лисови бджолы,мураши та маленьки птахи спишать до квиточок.

     

Ответ
Ответ разместил: prizrak6571
Звиколiци була добре видна наша школа, розташована на околиці містечка.сонце, оповите сірим серпанком, боязко вставала з-за лісу. пахло земля, рясно кроплена росою. вона, втомлена важкою працею, прийшла додому.

Похожие вопросы

Вопросов на сайте: 10504096