Українська мова

Вопрос/Задача:

Скласти інструкцію до гри гуси-лебеді

Ответы на вопрос

Ответ
Ответ разместил: Гость
Дуже гарна вчителька,яка добре пояснюе.хто погано їсть,той буде погано працювати.досконало опанувати-добре вчитись.
Ответ
Ответ разместил: Гость

 

батька й неньку поважати – кращу долю мати

батько й мати дитині життя, вони навчають її жити в суспільстві, досягати мети. батьки бажають своїй дитині щастя та здоров’я, прагнуть виховати достойну людину. вони прагнуть передати їй знання та досвід, який здобули самі, та   дитині досягнути успіху в дорослому житті.

але не завжди діти розуміють прагнення своїх батьків. нажаль, деякі діти вважають, що самостійно можуть вирішувати різні проблеми і рідко прислухаються до порад рідних. вони нехтують наставляннями, намагаються робити все по своєму. ці діти не поважають своїх батьків, вони вважають себе більш досвідченими і самостійними. і не рідко така неповага до близьких стає причиною того, що дитині досить важко досягти мети, вона погано вчиться, в неї погіршуються взаємовідносини з дорослими людьми.

я вважаю, що дитина повинна поважати своїх батьків, прислухатися до їх порад,  намагатися робити те, що від неї вимагається. така дитина буде краще навчатися і досягне більших успіхів у житті.

 

Ответ
Ответ разместил: Гость

прохідний

 

префікс про-

корінь -хід-

суфікс    -н-

закінчення –ий

основа слова прохідн-

 

 

суфіксальний спосіб (спосіб творення слів за суфікса:   -н-) :

прохід - прохідний

Ответ
Ответ разместил: apiloota
Пошукайте, це завдання вже було.
Ответ
Ответ разместил: vlad1419
Вгру грає група дітей.спочатку вибирають хто буде мама-гуска і вовк,а решта дітей гусенята.на одній стороні майданчика стає мама-гуска,навпроти неї діти гусенята,а вовк стає збоку.гра починається. мама кличе гусей,вони починають бігти до неї,а вовк в цей час швидко намагається ловити гусенят.гра продовжується поки вовк не виловить всіх гусей.

Похожие вопросы

Вопросов на сайте: