Українська мова

Вопрос/Задача:

Твір на тему як я розумію поняття честь

Ответы на вопрос

Ответ
Ответ разместил: Гость

        жили собі троє нерозлучних друзів. а чи не полетіти нам у ракеті на місяць? -- запропонував олег.        всі хлопці погодилися. і вони вирушили у подорож. там їм було дуже цікаво, а особливо їм небесні екскурсії, якими вони мандрували. місяць був дуже чарівний.           після цієї на місяць, діти повернулися додому. ім було цікаво побувати у незвичайній подорожі.

Ответ
Ответ разместил: Гость

якщо вчитись доброму то згодом це стане звичка .роби іншим добро і воно тобі повернеться добром казав ісус христос .і тоді ти забудеш все погане що тобі зробили і ти не зробиш .ти будеш жити довго і щасливо .

Ответ
Ответ разместил: Гость

молодість – це час, коли людина здійснює одне з найбільших своїх відкриттів: пізнає самого себе.коли ти молодий,ти легко можешь піддатися   не благополучному суспільству,стати не на той шлях у своєму житті,але не дивичись на це ,ти у першу чергу повинен міркувати о своєму здоров*ї,тому що у майбутьому це може бути тобі ношею на все життя.адже здоров'я   лише одне і його треба берегти.

Ответ
Ответ разместил: Tittans104

    це таке? запитуємо ми себе.                                                               все дуже просто.коли ти маєш повагу до себе це честь.коли ти не дозволяєш принижувати себе це честь.а ще честь це те що ти українець.честь служити батьківщині.ось як я розумію поняття честь.   

 

 

Похожие вопросы

Вопросов на сайте: