Українська мова

Вопрос/Задача:

Перекладіть і запишіть текст українською мовою. дотримуючись норм відповідного стилю. дождь- жидкие атмосферные осадки. в виде капель диаметром 0,5-7 мм. дождь с каплями размером менее 0,5 мм носит специальное название- морось.
дождь выпадает из облаков в результате слияния мелких крапель в боллее крупные. различают ливневый дождь- крупнокапельный, кратковременный, из кучевых облаков, и обложный дождь - с менее крупными каплями, продолжительный,
из слоистых облаков.

Ответы на вопрос

Ответ
Ответ разместил: Гость

з раннього дитинства нас вчать завжди говорити правду, поважати працю. правдива людина намагається не робити поганих  вчинків, яких їй довелося б соромитися..і потім приховувати від батьків і друзів. всім відомо, що «шило в мішку не сховаєш». так і правда - десь випливе. і людині буде соромно за брехню, з нього будуть сміятися. тому треба намагатися відповідати за свої слова і погані вчинки. чесна людина завжди викликає повагу, тому що вона ніколи не обманює. а брешуть тільки труси і невиховані люді. висновок такий: треба говорити завжди тільки правду.

Ответ
Ответ разместил: Гость
Кажется 3вариант или 4
Ответ
Ответ разместил: Гость

ответ: як правильно вибрати подарунок?

це питання задає собі кожна людина коли збирається на якесь певне свято. подарунок потрібно обирати за хоббі та вподобаннями людини. наприклад: для дівчинки яка любить малювати підійдуть олівці або альбом, для хлопчика який займається футболом м'яч або футбольна форма. то му щоб обрати хороший подарунок, потрібно хоч трошки знати людино.

одже можна зробити висновок що до купування подарунків потрібно підходити з цікавістю.

объяснение:

Ответ
Ответ разместил: dl919879

дощ-рідкі атмосферні опади. у вигляді крапель діаметром 0,5-7 мм. дощ з краплями розміром менше 0,5 мм носить спеціальну назву-мряка. дощ випадає з хмар у результаті злиття дрібних крапель в болле великі. розрізняють зливовий дощ-крупнокрапельне, короткочасний, що випадає з купчастих хмар, і буря дощі - з менш великими краплями, тривалий, випадає з шаруватих хмар.

Похожие вопросы

Вопросов на сайте: