Українська мова

Вопрос/Задача:

Перекладіть і запишіть текст українською мовою. дотримуючись норм відповідного стилю. дождь- жидкие атмосферные осадки. в виде капель диаметром 0,5-7 мм. дождь с каплями размером менее 0,5 мм носит специальное название- морось.
дождь выпадает из облаков в результате слияния мелких крапель в боллее крупные. различают ливневый дождь- крупнокапельный, кратковременный, из кучевых облаков, и обложный дождь - с менее крупными каплями, продолжительный,
из слоистых облаков.

Ответы на вопрос

Ответ
Ответ разместил: Гость

  зрада. перехід на бік ворога; порушення вірності в коханні, дружбі; відмова від своїх переконань, поглядів тощо: зрада батьківщини, чорна зрада, обвинувачення в зраді.                 зрадництво. поведінка, вчинки зрадника. в тиші клацали затвори. здавалося, ще мить – і вчиниться така ганьба зрадництва й мерзоти, що її не змити вже нічим повік (о.довженко).                 зрадливість, -вості, ор. -вістю. властивість зрадливого. думка про зрадливість похвали від ворога стає найблискучішою з його думок (в.собко).

Ответ
Ответ разместил: Гость

я,звісно, як і більша частина людей, вважаю, що здоров"я треба берегти,а берегти його треба як слід,ще змалку. у деяких людей виникають такі запитання-відповіді: наприклад, навіщо мені ходити до лікаря, у мене ж нічого не болить,змалку всі діти миють руки тільки раз на день,беруть руки в рот запилені,але ж вони не можуть зрозуміть що це все мікроби, через цю пиль вони потрапляють до кишечника, та перетворюються у ще більше більше та більше кількість мікробів.потім ці мікроби потрапляють до желудку та з"являється якась серйозна хвороба.я вважаю,що так не треба, змалку і зовсім треба намагатися зовсім не хворіти.для цього треба мити руки 4 рази на день,купатися,чистити зуби, щоб мікроби не потрапляли ні в якому разі до організму.бережіть своє здоров"я змалку та будете здоровими усе своє життя!

Ответ
Ответ разместил: Гость

калина - символ україни. як багато пишуть поети про цей символ. навесні і восени калина завсім різна.на весні вона цвіте, а восени красується своїми червоними . цвіте калина білими суцвіттями. милує око той білий цвіт такою вже ніжною вона стає, як тая дівчина молодая. за літо вона росте і вже восени стає червоною, як той мак у полі . тендітна і ніжна дівчина стає господарською жіночкою. так і калина свій ніжний білий цвіт змінює на червоний. восени калина  чекає своєї пори коли нею похарчуються птахи, так калина приймає участь и в ланцюжку живлення у природі. ягідки калини кислі на смак, для людини вона частіше всього постає як ліки. можемо зробити висновок що не дарма поети так гарно і ніжно описують калину адже вона за усі пори року гарненька.

Ответ
Ответ разместил: яна15с

дощ - рідкі атмосферні опади, що у вигляді крапель діаметром 0,5-7мм. дощь з краплями розміром не менш ніж 0,5мм має спеціальну назву - мряка. дощ випадає з хмар внаслідок злиття дрібних крапель в більш крупні.

розрізняють зливовий дощ - крупнокрапельний, короткочасний, що випадає з купчастих хмар і обложний дощ - з менш крупними краплями, довготривалий, що випадає з шаруватих хмар. 

Похожие вопросы

Вопросов на сайте: