Українська мова

Вопрос/Задача:

Напишіть ,будь ласка, звукову модель слова пам`ятай

Ответы на вопрос

Ответ
Ответ разместил: Гость

по справжньому красива та людина, при погляді на якого, завмирає дихання, а серце починає битися злегка швидше. якщо мова йде про дівчину, то хлопець закохується з першого погляду в її гарні очі, гарну поставу, розумний погляд та безмежну щиру душу, і   коли розмовляєш з нею, то це відчуття не пропадає! кожен рух вабить за кожне слово відгукується десь в серці, а від кожного дотику стає краса це не лише те що бачиш, але і те що при цьому відчуває у неї немає думки про те щоб закурити, або попити пива (чи гірше за горілку з друзями в забігайлі ось це краса! таку людину можна назвати красивою.

а взагалі, краса - це коли немає нічого коли кожна риса - це  

Ответ
Ответ разместил: Гость

заходить в клас вчитель-добрий день,діти-добрий день,марія іванівна-хто зробив є завдання? -я відповідає максим.-добре,тоді відповідь мені: коли народився борис грінченко? -борис грінченко народився 9 грудня 1863 року-добре сідай. я бачу що ти готувався до сьогоднішнього уроку. давай щоденник.

Ответ
Ответ разместил: Гость
Кожному птаху своє гніздо миле. кожному наймиліша батьківщина, місце де ти народився. у птаха це гніздо. приклад соловей співає лише на батьківщині.
Ответ
Ответ разместил: Ъъъъъъъъъъъъъъъъ

(п а м' й' а т а й) букв-7 звуків-8 приг-5 сог- 3

Похожие вопросы

Вопросов на сайте: