Українська мова

Вопрос/Задача:

Морфологічний розбір слова снігова(вода)

Ответы на вопрос

Ответ
Ответ разместил: Гость
Так всі ці слова спільнокореневі! подорожник - -дорож- дорога - -дорог- подорож - -дорож- дорозі - -дороз-.
Ответ
Ответ разместил: Гость
Святий миколай - що ти хочеш отримати в нагороду за добре життя на землі? - запитав го-сподь у миколая, коли після смерті його душа постала перед престолом всевишнього. - нічого не хочу, - відповів миколай, тільки дозволь мені, боже, хоч інколи сходити з неба на землю і відвідувати дітей, яких я дуже сильно люблю. - я знав, що ти про це попросиш. ти зможеш це робити. щороку, в день своїх іменин, сходитимеш на землю. з того часу в ніч з 18-го на 19-те грудня миколай ходить по землі і розносить добрим дітям подарунки. своїм прикладом він і нас заохочує чинити добро для ближніх і дуже радіє, коли і дорослі, і діти йому в цьому . ти, звісно, здогадуєшся, що ця розповідь про святого, який своїми молитвами лікує всілякі недуги, є у скрутні хвилини, який оберігає подорожуючих на суші і на морі, відганяє від них біду; про святого, який знайшов своє щастя у тому, щоб служити богові і дарувати радість іншим людям. його знають і шанують в цілому світі, до нього моляться і просять про опіку, йому навіть пишуть листи і запрошу-ють у гості! бо він - святий миколай чудотворець. святий отче миколаю, великий і предивний чудотворче, щиро благаю тебе, поспіши до мене зі своєю поміччю, за-хисти мене й усіх людей від вогню й води, від голоду й пошести, від тяжкої хвороби й несподіваної смерти. хорони мене через ціле моє життя.
Ответ
Ответ разместил: Гость

на мою думку,людина повина бути моральною.тобто,бути толерантною,справедливою,не зраджувати друзив тощо.якщо людина е такою,то у неи чисте сумлиння.а якщо,людина е моральною,тоди що?

кожна людина мае шанс виправитися.але не кожен його використовуе.чому?

хтось просто не усвидомлюе своеи неправильности,инший поится вибути з компании.непотрибно ничого боятися,чи соромитися потрибно все постийно усвидомлювати та зважувати 

Ответ
Ответ разместил: vanyazoro

снігова (вода) – прикметник

 

п.ф. сніговий

повна  форма

тверда група

вжитий у формі  жіночного роду  однини,  однини, називного відмінка   

  (засіб вираження флексія    -а)

узгоджується у цих формах з  іменником  вода

прикметник виступає означення

є словом залежним

основа снігов-

вираження флексія    -а)

закінчення –а

корінь -  сніг-, суфікс  -ов-.

Похожие вопросы

Вопросы по предметам

Вопросов на сайте: