Українська мова

Вопрос/Задача:

Скласти невеличку розповідь на тему "день народження"

Ответы на вопрос

Ответ
Ответ разместил: Гость

я сьогодні вже дочитую оповідання всеволода нестайка. дуже цікаві! а ти що читаєш?

- а навіщо читати?  

-як же? адже   читання дає нам знання,робить розумнішими!

- ну і що мені читати?

-я раджу тобі прочитати книги марка твена та діккенса. 

 

Ответ
Ответ разместил: Гость

мама приготувала морквяний сік.

довгоочікуваний день настав.

самий смачний мед-це гречаний.

осінній день короткий .

це був князь палкий, відважний, незрівнянний у бою

весняні сільськогосподарські   роботи розпочалися вчасно. 

Ответ
Ответ разместил: Гость

конвалія - чарівна лісова рослина. 

це красива рослина з двома великим зеленим листям, яке тягнеться вгору до сонця і майже повністю закривають єдину гілочку з квіточками, які білими намистинками, обліпили її, як горошок. білі дзвіночки втілюють у собі радощі весни.

квіти конвалії мають дуже гарний запах.коли вони розквітають, то цей аромат чути навколо.

мені дуже подобаються ці квіти.

Ответ
Ответ разместил: tsvirko7891

сьогодні в мене день народження я чекав на це свято цілий рік! це найважливіше свято, мабуть, для кожної людини.

в цей день ти почуваєш себе самим головним для всіх.родичі, друзі дарують тобі подарунки, про які ти мріяв.тобі кажуть багато приємних слів та побажань. і ти, наче на крилах, від щастя.

як прикро, що день народження один раз на рік. хоча, у нас є прекрасна можливість дарувати таке саме щастя нашим друзям та близьким в їх свято!

Похожие вопросы

Предмет
Визначити речення з однорідними членами . а) на липах з ' явилося молоде пахуче листя . б) долиною повилась річечка , наче хто кинув нову синю стрічку на зелену траву . в) двори стоять у хуртовині айстр. яка рожева й синя хуртовина ! г) рівними- рівними стоять у розлогі яблуні . указати з поширеним звертанням . а)забудь мене , пташко , забудь , не журись. б) плач же, серце , плачте , очі , поки не заснули. в) ох пісне, чому , як той птах не летиш ? г) запалай , мій вогнику крилатий , полум ' ям привітним і незлим. установити відповідність . 1. скрізь червоно : на небі , на узгір' ях і на горі. 2. того року не вродили ні сливи, ні яблуні , ні груші. а) речення поширене з однорідними підметами . б) речення поширене з однорідними додатками . в) речення поширене з однорідними обставинами . установити відповідність . 1. софія, як любовно називають собор кияни , - найстаріший пам'ятник , золота окраса києва . 2. утікайте, непрошені , бо будете мотлошені . а) речення поширене непоширеним звертанням . б) речення поширене поширеним звертанням. в) у реченні немає звертання . іть вирішити ці тести треба дуже
Вопросов на сайте: