Українська мова

Вопрос/Задача:

Написать 3 сложных предложений на украинском языке

Ответы на вопрос

Ответ
Ответ разместил: Гость

уявіть собі львів.  … місце, в якому можна відчути львів на смак, дотик, аромат, слух!

адже львовом треба ходити  лише пішки, щоби не пропустити нічого: вузенькі вулички стародавнього міста, аромат кави, що ніжно в’ється у повітрі, безліч туристів і місцевих жителів, оповідки гіда, метушня і водночас захоплення від усього побаченого. емоції, емоції, і ще раз емоції… нам так приємно було пройтися вуличками, де кожна будівля овіяна історією та напоєна ароматом кави, де кожна споруда, то нова захоплююча легенда.  а побували ми  у діючому музеї-аптеці, на площі ринок, спустилися у криївку, відвідали високий замок, личаківське кладовище, та чи не найбільше вражень отримали під час перебування у соборі св. юра. саме вони стали для нас основними провідниками у світ чудової краси та неповторності старовинного міста лева.

кажуть, запахи мають силу. не фізичну, звісно, а пахучу. вони можуть притягувати, а можуть навпаки відвертати від когось або чогось раз і назавжди. львів також має свій запах.

 

Ответ
Ответ разместил: Гость

коли- сполучник підрядності(часовий), простий, непохідний. з2єднує підрядну частину з головною у складнопідр. реченні.

доторкнутьсь-дієслово, від інфінітива доторкнути, неперехедний зворотній, доконаний, умовний спосіб, майб. час, 1 дієвідм. 

Ответ
Ответ разместил: Гость

одне з найважчих завдань- вчити інших тому, що вмієш. для цього треба багато терпіння і вміння зацікавити новачка. на це не всі здатні. але ті, хто змогли поділитися своїм вмінням, часом, увагою, отримують вдячного учня, який може продовжити справу вчителя. новачок дивиться зі свого кута на все, що вказує майстер. він може навіть побачити те, чого не помічає вчитель, бо вже на деякі звичні речі не звертає уваги. і спроби відповісти на   незвичні питання, часом приводять до нових відкриттів у знайомій справі.

  таким чином, навчаючи майстер сам вчиться розумінню, терплячості та вмінню дивитися на речі під новим кутом. 

у гарного майстра- учень перевершитьт вчителя. 

Ответ
Ответ разместил: alina2834

коли я підходив до школи, то зрозумів, що знов запізнився на заняття.

дощ припинився, і сонце вийшло із-за хмар.

друзі сперечаються, але дружба не закінчується. 

Похожие вопросы

Вопросов на сайте: